Benden yaşça çok büyük birinin söyledikleri

Gereksiz ve saçma bir şey söylemiş gençken bizde hızlıydık ne geçti elimize. Benim dönemimde eğitim sistemi farklıydı lisenin ortalarında aklım başıma geldi çalıştım yetiştim şimdi öyle değil aşırı bir rekabet var boş geçen her sene bir şeyler kaybediyorsun. Bu arada klişe git ders çalış demek istemiyorum ama elemanın dedikleri saçma olmuş bir de bunun başka boyutu var başım çok belaya girdi bu işlerden.

Gereksiz ve saçma bir şey söylemiş gençken bizde hızlıydık ne geçti elimize. Benim dönemimde eğitim sistemi farklıydı lisenin ortalarında aklım başıma geldi çalıştım yetiştim şimdi öyle değil aşırı bir rekabet var boş geçen her sene bir şeyler kaybediyorsun. Bu arada klişe git ders çalış demek istemiyorum ama elemanın dedikleri saçma olmuş bir de bunun başka boyutu var başım çok belaya girdi bu işlerden.
Ben de biraz da bu korku var. Mafya falan çıkar şapa otururuz.
Benim gibi egositsin herhalde. Bende kimseyi fazla sevmem. Zaten dışlanırım çoğunlukla.
Profildeki gibiysen buluşalım seninle. (!)

Ben de biraz da bu korku var. Mafya falan çıkar şapa otururuz.

O şekilde değil kızın babası falan çıkar senden şikayetçi olursa öyle utanırsın ki bir şey diyemezsin bir işler karıştırdıysan. Gençken bende kanı hızlıydım az çok anlarım bu işleri ileride dönüp bakınca boş geliyor.

O şekilde değil kızın babası falan çıkar senden şikayetçi olursa öyle utanırsın ki bir şey diyemezsin bir işler karıştırdıysan. Gençken bende kanı hızlıydım az çok anlarım bu işleri ileride dönüp bakınca boş geliyor.
Sırf kızıyla sevgili olduğu için niye şikayetçi olsun ? Koca adamın liseli bir çocukla sırf kızıyla sevgili oldu diye uğraşacak hali yok herhalde.

Sırf kızıyla sevgili olduğu için niye şikayetçi olsun? Koca adamın liseli bir çocukla sırf kızıyla sevgili oldu diye uğraşacak hali yok herhalde.

Zaten ben sevgili olduğu için demedim bir işler karıştırırsan dedim bu dönemde liseli arkadaşlarımız biraz farklı yaşıyor ilişkileri.

Yeni konular

Geri
Yukarı