Benzin istasyonunda çalışılırken neye dikkat edilmeli?

Ahmet9121

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, İstanbul'da bir markanın benzin istasyonunda pompacı olarak işe başlayacağım yarın. Daha önce bu işi yapmış, şu an yapan var mı aramızda?
Nelere dikkat etmem gerekiyor? Yanlış benzin koymaktan çok korkuyorum :( Bu meslekte daha önce tecrübeleri olanlar bilgi verirse çok mutlu olurum.

Abim birkaç ay önce başladı bu işe o da sizin gibi en başta yanlış benzin koymaktan korkardı. Fakat birkaç gün sonra hemen alıştı. Rahat olun hemen alışırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, yeşil renk benzin, turuncu renk mazot oluyor. Hiç pompacılık yapmadım fakat renklerinden anlarsın.

Düzenleme: Yanlış benzin değil, yanlış yakıt olmalı 😃
Teşekkürler dostum yarın ilk günüm bakalım nasıl geçecek inşallah hata yapmam 🙏
Abim birkaç ay önce başladı bu işe o da sizin gibi en başta yanlış benzin koymaktan korkardı. Fakat birkaç gün sonra hemen alıştı. Rahat olun hemen alışırsınız.
Teşekkür ederim kardeşim az da olsa içimi rahatlattın umarım bende hemen adapte olurum 🙏

Bazı tüplü arabalarda giriş yerleri sıkıntılı olabiliyor. Ona dikkat etmeni öneririm.
Teşekkür ederim hocam
Hocam üstünde yazmıyor mu zaten? Biz alırken direkt üstünde yazıyor zaten.
Evet hocam pompada yazıyor fakat araçların bazılarında yazmıyor bide bunun tüp olayı var tamamen yabancısı olduğum için bu işin bilgisi olan kim varsa rica ediyorum en azından fikir sahibi olurum diye
İlk iş günüm gayet güzel geçti arkadaşlar tavsiyeleriniz baya işimi kolaylaştırdı çok teşekkür ederim hepinize saygılar..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı