Beyin gücüne inanıyor musunuz?

467597

Hectopat
Arkadaşlar bir kaç video izledim ve aklım da tonlarca soru işareti oluştu. Bunları sizinle paylaşmak istedim. Joe Dispenza denilen bir adam var çok ağır bir kaza geçiriyor ve bir çok kemiği kırılıyor, doktorlar bir daha yürüyemezsin diyor fakat o her gün saatlerce odaklanarak kemiklerini düzelttiğini hayal ediyor ve 6 ay sonra ağrıları azalıyor, işin sonunda tekrardan yürümeye başlıyor. Kuantum fizikçisi olan bu adam eğer iyileşebilirse beynin gücünü herkese anlatacağını söylüyor ve aklım çok karışık, beyin gerçekten bu kadar güçlü mü? Düşünerek ve en önemlisi isteyerek bunları yapabilir miyiz? Mantıklı düşünürsek bizim tanrımız zihnimizdir, her şeyi o yönetir. Hormonlar gibi bir çok şeyi zihnimiz olmasa yapamayız, yani kısacası hiç bir şeyi yapamayız. Bu adamın yaptığı şey zihniyle, beyni ile anlaşmaya girmek resmen onları kontrol etmek. Daha fazla uzatmadan soru mu soruyorum, Beynin gücüne inanıyor musunuz?

Bahsettiğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu inanılacak bir şey değildir bilimsel bir olaydır ayrıca insanın beyninde olan enerjinin tamamını elektiriğe çevirebilseydik bir iphone 5i 92 günde şarj edebilirdi umarım anlamışsınızdır inanç ile alakası yok

Bu inanılacak bir şey değildir bilimsel bir olaydır ayrıca insanın beyninde olan enerjinin tamamını elektiriğe çevirebilseydik bir iphone 5i 92 günde şarj edebilirdi umarım anlamışsınızdır inanç ile alakası yok
Yani bilimsel şeylere de inanmayan kişiler var ve tam olarak ne demek istediğini anlamadım?, videoda ki adamın yaptığı şey mümkün mü? Yoksa senaryodan mı ibaret?
Bilinç ve sağlık "lob" görevleri çok farklı yerlerde yer alıyor. İmkansıza yakın diyebilirim. Kısacası; sanmam.
Bilincin olmadığı bir sağlık düşünemiyorum dostum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı