Beyin gücüne inanıyor musunuz?

Öncelikle benim attığım videoyu izlerseniz ortak bir nokta da buluşabiliriz emin olun. Ben de izlemeden önce bu tarz şeylere inanmıyordum ama bu video kafamı çok karıştırdı, adam Kuantum fizikçisi unutmayın bunu.
1626383666860.png

Size anlattığım olay bu. Yani farklı ama anlatılmak istenen şey aynı.

Herkes birçok iddaa ortaya atar. Belki ileride deneysel araştırma yaparlarsa öğrenebiliriz. Bence mümkün olamaz. Sadece psikolojik destek sağlayabilir.
Bu adamın kaza geçirdiği resmi olarak biliniyor, ve geçirdiği kaza sonucu bir daha yürüyemeyeceğide biliniyor. Bu adam nasıl şu an ayakta ve bize bunları anlatabiliyor?

Bende her gün saatlerce odaklanarak piyasanın düzeldiğini hayal ediyorum. 6 ay sonra görüşürüz.
Aslında bu soruyu ciddi bir şekilde sormuştum fakat her şeyi dalgaya vuran insanlar her yerde var. Malesef zaman ve piyasa tüm insanlar için aynı anda işliyor tek başınıza değiştirebileceğiniz bir şey değil.

Bu adamın kaza geçirdiği resmi olarak biliniyor, ve geçirdiği kaza sonucu bir daha yürüyemeyeceğide biliniyor. Bu adam nasıl şu an ayakta ve bize bunları anlatabiliyor?
Bir konu hakkında yalan söylüyor olabilir. Eğer gerçekten böyle bir şey olsa klinik araştırma olurdu. Kısaca daha çok şey araştırmak lazım. Eğer psikolojik ya da kanser olsaydı belki derdim ama bu o türden değil. O yüzden fazla ihtimal veremiyorum.

Aslında bu soruyu ciddi bir şekilde sormuştum fakat her şeyi dalgaya vuran insanlar her yerde var. Malesef zaman ve piyasa tüm insanlar için aynı anda işliyor tek başınıza değiştirebileceğiniz bir şey değil.
Dediğiniz doğru lakin bir insan beynini kullanarak nasıl kemiklerini düzeltebilir bu size mantıklı geliyormu?

Yeni konular

Geri
Yukarı