Bıçak taşımak suç mu?

Bıçak çekeceksin karşıdaki sallama çekecek büyük ihtimalle. Kullanmayı bilmiyorsun sağa sola rast gele sallayacaksın sonra olan sana olacak hiç gerek yok biber gazı al gözlerine sıkarsın saldırganın.

Hepinize merhaba arkadaşlar. Bu aralar okulumda pek de tekin olmayan olaylar yaşandı. Bir çocuk bıçaklandı. Ayrıca okul ve metro arasındaki yolda yabancı kişiler bizim okuldaki 9'lara saldırmış. Ben de ne olur olmaz diye yanımda hızlı açılan orta boyutta çakı taşımak istiyorum. Bu yasal mı? Yasal değilse taşımiyacağım.

Not: Ortalıkta bıçak ile dolaşan kekolardan değilim sadece savunma amaçlı.
Taşıyabilirsiniz, şahsen bende taşıyorum. Anneme de zamanında çakı ve biber gazı aldırdım. Malum Türkiye eski Türkiye değil.

Hiçbir şey olmaz kardeşim AK-47 al çantana koy. Kimseye göstermezsen ve sadece savunma amaçlı kullanırsan sıkıntı çıkmaz. Başkası sıkmazsa sen de sıkmazsın. Okul nasıl olsa dingonun ahırı kim karışacak sana. İstediğini sokarsın.

AK-47 çok iyi olur. Hem okulu terorizler basarsa arkalarından dolaşır onları etkisiz hale getirir. Böylece okul sıralarında, sınıfı basan silahlı adamları indirip tüm okulun kahramanı olma hayaliyle derin hayallere dalan tüm gencoların da ızdırabı son bulur.

Verebileceğim çok tatik var fakat public ortamda yazmam sakıncalı olabilir, bizde geçtik o yollardan çok sorunlu lise yıllarımız oldu. Eskiden kalem çakılar vardı hala satılıyorsa onlardan bul. Eskiden ortalık çok kötüydü şimdi ise daha da kötü oldu. Bilinçsiz silahlanmak karşıdan çok sana zarar verir tabii, taşıdığın her ne ise kullanmayı bilmelisin.

Hiçbir şey olmaz kardeşim AK-47 al çantana koy. Kimseye göstermezsen ve sadece savunma amaçlı kullanırsan sıkıntı çıkmaz. Başkası sıkmazsa sen de sıkmazsın. Okul nasıl olsa dingonun ahırı kim karışacak sana. İstediğini sokarsın.
Hocam ben şahsen el bombası öneriyorum. Anladığım kadarıyla silah çekince ordu şeklinde saldırıyorlar üstüne o yüzden el bombasının pimini çıkarıp herkesi patlatmak ile tehtit etmek lazım yoksa sıkıntı.

Geri
Yukarı