Bilgisayar alışımızda oluşan heyecan

Technomember0

Decapat
Arkadaşlar yakın zamanda PC toplamayı düşünüyoruz toplayacağım zaman konusunu açacağım. Çok heyecanlıyım, bilgisayar alan çoğu kişi de böyle oluyor (kötü bilgisayardan iyi bilgisayara geçişte). Heyecanı durduramıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum açıkçası konuşalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakın zamanda PC toplamayı düşünüyoruz toplayacağım zaman konusunu açacağım. Çok heyecanlıyım, bilgisayar alan çoğu kişi de böyle oluyor (kötü bilgisayardan iyi bilgisayara geçişte). Heyecanı durduramıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum açıkçası konuşalım.ben
Ben de geçen yıl eylül ayında yeni pc topladım. Pc yi toplamadan önce bana diyorlardı ki alınca hevesin geçecek kulak asmıyodum pek şu oyunu oyniycam bu oyunu oynicam diye seviniyordum ama yanlış hatırlamıyorsam bir hafta sonra felan zevk alamamaya başladım. Şuan bile kötü pc varken olan oyun isteğimin onda biri yok sadece arada bir giriyorum biraz oynayıp çıkıyorum. Tabi istediğin oyunu oynayabilmek güzel birşey ancak yaş ilerliyor diye mi yoksa alana kadar olan bir heves mi bilmiyorum durum bundan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı