Bilgisayara RAT atıldı

S

Hocam PC'yi sıfırladım öğretmenden Windows 10 aldım tüm diskleri silip 10 yükledim Win Defender taraması yaptım bir şey çıkmadı o attığım şey bölümdeki tüm PC'lerde varmış ağa bağlandığım için oto kurulmuş Win Defender'dan bir şey çıkmadı yardımların için teşekkür ederim.

S

Hocam PC'yi sıfırladım öğretmenden Windows 10 aldım tüm diskleri silip 10 yükledim Win Defender taraması yaptım bir şey çıkmadı o attığım şey bölümdeki tüm PC'lerde varmış ağa bağlandığım için oto kurulmuş Win Defender'dan bir şey çıkmadı yardımların için teşekkür ederim.
Rica ederim ☺️

Merhaba. Arkadaşım bana RAT attı sonra anladım ve Windows ayarlardan PC'yi sıfırladım. Silindiğini düşündüm ama emin olmak için kvtrden tarattım bir şey çıkmadı. Şimdi ise ESET'ten taratıyorum. Yardımcı olur musunuz silinmiş midir?
"Arkadaş" kavramını bir daha düşün derim.

RAT özelliğine göre değişir ama sıfırlamak çözüm olmayabilir. Temiz kurulum yap.

"Arkadaş" kavramını bir daha düşün derim.

RAT özelliğine göre değişir ama sıfırlamak çözüm olmayabilir. Temiz kurulum yap.

Hocam temiz kurulum yaptım Windows 10 kurdum ve Win Defender'dan da kontrol ettim hem tam tarama hem de çevrimdışı tarama sorun çıkmadı.

Geri
Yukarı