Bilgisayarda internet hızı düşük

Jeperl

Hectopat
Merhaba, dün bilgisayarıma format attım ve daha sonra gerekli driverları kurdum. Buraya kadar sorun yoktu fakat, bugün bilgisayarı açtığımda internet hızım çok düşük olduğunu gördüm. Modem arayüzünden baktığımda da bilgisayarıma gelen hızın 6-13 Mbps gibi rakamlar olduğunu gördüm, hemen yanında duran telefonuma gelen hız daha fazla. Bu konuda ne yapmam lazım?

asa.png

DriverBooster kullanıyorum çoğu sürücüyü doğru yüklüyor driverlardan kaynaklı bir hata olmadığından emin olmak için deneyin derim. Tam modeli bulup orjinal ismi ile aratıp sürücüsünü kendiniz elle yüklerseniz tabi daha garanti olur.

Son düzenleme:
Merhaba, dün bilgisayarıma format attım ve daha sonra gerekli driverları kurdum. Buraya kadar sorun yoktu fakat, bugün bilgisayarı açtığımda internet hızım çok düşük olduğunu gördüm. Modem arayüzünden baktığımda da bilgisayarıma gelen hızın 6-13 Mbps gibi rakamlar olduğunu gördüm, hemen yanında duran telefonuma gelen hız daha fazla. Bu konuda ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 678192
basit ve bilinen bir adım fakat kablolu internet geçmeniz ve düzgünce bir driveri yükleyip sorunu çözmeniz mümkün olabilir

DriverBooster kullanıyorum çoğu sürücüyü doğru yüklüyor driverlardan kaynaklı bir hata olmadığından emin olmak için deneyin derim. Tam modeli bulup orjinal ismi ile aratıp sürücüsünü kendiniz elle yüklerseniz tabi daha garanti olur.
Şu illeti kullanmayın! Forumda önerilmiyor. Mavi erkan verdirip driverleri yanlış yüklüyor.
1600856148873.png

Şu illeti kullanmayın! Forumda önerilmiyor. Mavi erkan verdirip driverleri yanlış yüklüyor.
Eki Görüntüle 678228

Kesinlikle hatta IObit ürünlerinden derhal! Uzak durun.

Eki Görüntüle 678228

2013'ten beri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım en az 20 bilgisayara format attıktan sonra DriverBooster ile driverlarını yükledim kendimce bir tavsiyeydi forumda yeniyim ve bildiğim kullandığım bir program olarak önerdim.

2013'ten beri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım en az 20 bilgisayara format attıktan sonra driverbooster ile driverlarını yükledim kendimce bir tavsiyeydi forumda yeniyim ve bildiğim kullandığım bir program olarak önerdim.

Başka kişilerin bilgisayarlarındaki ses kartı driverlerini siliyor ve insanlar bir daha indiremiyor en iyi manuel.

Yeni konular

Geri
Yukarı