Bilgisayarı sanırım başkası yönetiyor

Ne olduğunu tam anlayamadım ama şöyle örnek vereyim bilgisayarımda Kaspersky uygulaması vardı Google'da geziniyordum çıktım Kaspersky uygulaması ekranda yeri değişmiş şüphelendim bir bilgisayarın yanında Kaspersky kapalı virüs ve tehdit uyarısı diyor tarıyorum bir şey yok acaba başkası tarafından mı yönetiliyor diye şüpheleniyorum bilgisayarı kapattım yeniden başlattım Kaspersky güncellerken 2 saniyelik falan düz siyah ekran verdi sonra düzeldi bilgisayar 6 senelik yedek bilgisayarım.
Belki dalgınlığınıza gelmiştir.

Nereye yazayım ve ne yazayım

Hocam acilan ekranda, sag tarafta uzak secenegi var ona tikla, altta uzak baglantiya izin verme var onu isaretle, isaretliyse zaten oyle bir sorunun yok.

Dosya Ekleri

• 16860712063342073195316466237726.jpg
    16860712063342073195316466237726.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 20
Dalgınlığıma da gelmiş olabilir ama siyah ekran verdi 2 saniye o kesin. Biraz dikkatim dağınık Kaspersky konusu kesin değil öyle gördüm yani.

İnternet hep kapalı kalmayacak değil mi daha demin kapattım şimdi açtım ve son olarak formata gerek var mı genel olarak soruyorum.

2 saniyelik siyah ekran verdi normal mi
Maalesef interneti sürekli kapatmanız lazım eğer deaktif etmek istiyorsanız ama bence boş iş. Sadece gözlem yapabilmek için dedim ben.

KSC ile tarama deneyin ki MBAM sonuc vermedigine gore KSC de bir sonuc vermeyecek. Bence RAT filan yok dalgınlıgınıza geliyor cunku sizi yonetslere bilgisayarınız kapatıp açarlar deli ederler yani.
Hocam acilan ekranda, sag tarafta uzak secenegi var ona tikla, altta uzak baglantiya izin verme var onu isaretle, isaretliyse zaten oyle bir sorunun yok.
Hala nasıl yazmaya devam ediyorsunuz. Konu sahibi lütfen bu arkadaşın boş mesajlarına uymayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı