Bilgisyarda sanki sürekli virüs varmış gibi rahatsız hissetmek

Kezib

Hectopat
Herkese merhaba öncelikle. Arkadaşlar, Epic Games kuruyorum, virüs olmadığını biliyorum ama hep rahatsız hissediyorum. En ufak video donduğu anda “Aha o virüstü, keşke indirmeseydim.” diyorum. Sizce bu normal mi? Yoksa paranoyak mıyım? GameLoop kuracağım, kuramıyorum.

Ekran Görüntüsü 2020-08-06 17-50-01.png

Kullan korkun kalmasın.

Herkese merhaba öncelikle. Arkadaşlar, Epic Games kuruyorum, virüs olmadığını biliyorum ama hep rahatsız hissediyorum. En ufak video donduğu anda “aha o virüs tü, keşke indirmeseydim.” Diyorum. Sizce bu normal mi? Yoksa paranoyak mıyım? GameLoop kuracağım, kuramıyorum.

Böyle hissetmenisi çok iyi anlıyorum, aynı durum bende de geçerli. Bu durum 2 türlü açıklanabilir. İlk olarak gerçek hayata bağlanılır yani küçük kuşkuları bile büyüttüğünüze göre paranoid bozukluk vardır sizde(tahminimce). Veya PC'yi yeni aldığınız için göz bebeğiniz gibi baktığınızı düşünürsek böyle hissetmeniz normal.

Teşekkürler. Son olarak acaba 7gün internet Security kullanıp sonra Free geçmek daha mantıklı olmaz mı? Cevabınızı alır almaz hemen indireceğim.: )
İki şekilde de problem olmaz, aynı düzeyde koruma sağlıyor. Deneme sürümünü aktif ettiğinizde ekstra olarak bazı özelliklerden daha yararlanabiliyorsunuz. Free şekilde kurulum yapın yeterlidir, merak etmeyin. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı