Binance Pool mu Ethermine mı?

Bu havuz muhabbeti benim de sonuca ulaşamadığım bir konu. Ethermine'da 6 gün 2060 son 2 günü 3070 olmak üzere kazım yaptım. Arada dalgalanmalar oldu. Claymore'dan T-Rex geçtim 3070 OC ayarlamaya çalıştım vs. Siteden kontrol ettiğimde Unpaid balance 0.01701 olarak görüyorum. Kimisi 0.05'te kimisi de 0.01'de ödeme aldığını söylemiş ancak Payout kısmında 0.1 Eth. min. olarak görünüyor hala o kısmı anlamış değilim.

Remaining to threshold 0.1 olunca şartları karşılamış oluyoruz sanırım. Ancak benim gözlemlediğim bu Remaining to threshold kısmı 0.088lerden 0.82lere geriledi. Hala anlamış değilim sistemi.

Kripto para kazmak için piyasadaki ekran kartlarını bitirenlere kin besliyorum butonuyum.
1 Adet PC ve ona takılı 1 adet ekran kartımız var, çoğumuzun durumu bu. Biz fırsat varken para kazanıyoruz. Her konu altına nefret kusmanıza gerek yok. Gidin 10 kartla ring kuranlara kusun bu nefretinizi.

1 Adet PC ve ona takılı 1 adet ekran kartımız var, çoğumuzun durumu bu. Biz fırsat varken para kazanıyoruz. Her konu altına nefret kusmanıza gerek yok. Gidin 10 kartla ring kuranlara kusun bu nefretinizi.
Dediğiniz şeyi ben bile yapıyorum sırf merak ettiğim için olsa da. Şuan bunun için fabrika kuranlar bile var. Ben bunlardan bahsediyorum.

ETH KAZANÇ
Yukarıda linkte iki tane RX580 ile yaptığımız kazançları gösterdim.
13 Nisanda yarım gün pcleri kapatmıştık dinlendirmek için,
8 Nisanda 2-3 saat CS:GO girmiştik,
29 Martı dikkate almayın binancepool'a geçiş yaptığımız gün idi.

Şimdi yukarıdakileri dikkate alındığında ben binancepoolun ilk gün vs son gün ETH kazancına baktığımda yüzde 30 düşüş mevcut. ETH Kazım zorluğu buradaki linkte ise kazım zorluğunu 2Miners'a göre yüzde 30'un yanından bile geçemeyecek derecede yükseliş ve düşüşler olmuş. Konuyla alakalı olarak tecrübe etmiş konu hakkında bilgisi olan arkadaş lütfen bilgilendirirse sevinirim. Herkes farklı şeyler sunuyor anlamadım gitti.

Geri
Yukarı