Binance Pool vs Ethermine

• Konuyu başlatan Miliq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 82
  • Görüntüleme 16B
Binance pool tek kartı olanlar ve direk ödeme almak isteyenler (öğrenci ve acil paraya ihtiyacı olanlar) için mantıklı, diğer türlü Ethermine öneririm, hatta size tavsiyem elektrik faturanızı cebinizden ödeyip kazdığınız ETH'ları cüzdanlarınızda tutmanız, ETH 3-4K çıkınca satarsınız. Ya da unutup 10k görünce satarsınız. (Bunlar Elliot Waves den tutun bu işlerle ilgilenen balinaların, köpek balıklarının hatta hamsilerinde piyasa yorumları ve görüşleri, yanlış çıkma olasılığı var elbet)

Kısacası YTD, kendi araştırmalarınızı yapın.

Ethermine "MEV" (Miner Extracted Value) aşamasınıda ekledi çoğu havuzun aksine. Sizin cüzdanınıza Eth gönderirken fee ücretide yok kendi bloklarını kazdığı için, her açıdan daha karlı.
Mev olayi tam olarak nedir hocam.? Fee ucreti yok derken %1 komisyon almiyor mu ethermine.? @darkcei

Ethermine da 4444 veya 5555 kullanım arasında herhangi bir fark var mı?
Ilk defa bugün ethermine denedim . Bariz binance pool dan daha iyi
Ethermine ni bugün ilk kez denedim . Kesinlikle binance pool kullanmayın.
Mesaj düzenlemeyi de bulamadım . Yazdığım mesajı tekrar eski mesajıma ekliyor ama düzenleyemiyorum:D

Son düzenleme:
Etherminede diyelim ki bu gün 0.01 sınırını aştım, 14 gün sonra mı ödeme alacağım? 14 gün süresince yaptığım kazımların ödemesi de dahil olacak mı?

Etherminede diyelim ki bu gün 0.01 sınırını aştım, 14 gün sonra mı ödeme alacağım? 14 gün süresince yaptığım kazımların ödemesi de dahil olacak mı?
Aynen oyle.
0.01'in ustune cikar, 0.5'in altinda kalirsan 14 gunde 1 kere ne kadar kazdiysan o kadar alirsin
0.5'in ustune cikarsan 7 gunde 1 kere ne kadar kazdiysan o kadar alirsin

Ben kullanmadim o yuzden yanlis yonlendirme yapmayayim ama benim bildigim bu

Binance pool ile günlük 0.00126 ETH kazarken, Ethermine'da günlük 0,00092 kazım yaptım. İki poolda da 24 saat çalıştırdım. Binance pool düşük diye Ethermine denemek istedim ama istediğim sonuç gelmedi.

Binance pool ile günlük 0.00126 ETH kazarken, Ethermine'da günlük 0,00092 kazım yaptım. İki poolda da 24 saat çalıştırdım. Binance pool düşük diye Ethermine denemek istedim ama istediğim sonuç gelmedi.
Eger bunu su son 2 gun icinde denediyseniz cok normal cunku ethermine'da gunluk 0.00130'ya yaklasan kazanc bugun 0.00083'lere kadar dustu. Herkes yasadi bu dususu yani son 2 gun icinde.

Bu denemeyi ne zaman yaptın bilmiyorum ama Ethermine 4 gün önce 209'a kadar çıktı, dün düşüşe geçti bugün şu anda 9. Aynı zamanda denemediğin için hatalı düşünüyorsun. Şöyle yapabilirsin. Sen pool'da kaz başka bir arkadaşın (Aynı kart olan) Ethermine'de kazsın karşılaştırın.

4 gün öceki ve bugünki ekran alıntılarını aşağıya bırakıyorum.

4 gün öncesi
209.JPG

Bugün
91.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı