Bir çocukluk anınızı anlatın

Küçükken harfleri söyleyemezdim ben. Neyse, bir gün dayımlar misafirliğe gelmişler. Annem de bak kimler geldi diyor bana. Ben de dayı diyeceğime ayı demiştim. Herkes bana bakıyordu. Ben de ne dedim ki diye düşünüyorum. Aklıma geldikçe gülerim.

5. sınıftayım bilgisayarım bozuldu ve görüntü gelmiyordu bende düz mantık ekran kartı bozuktur deyip bir ton kurcalayıp kartı yaktım ve bozuk olan 1GB RAM çıktı :D

Ben başlıyorum 4 yaşındayken GTA 4 oynuyorum bowlinge gittim ama çıkamadım hangi tuşla çıkacağım diye diye 30 dk ağladım. Peki siz?
5 yaşlarındayken anaokuldan kaçmaya çalışmıştım kapı kilitliymiş açılmadı diye 30 dakika oturup ağlamıştım. Sonra hocam beni bulup sınıfa götürmüştü.

Çok hafif bir ameliyat olmuştum 7 yaşında doktor ağrı kesici verdi babama Narkoz'un etkisi geçebilir diye ben ne yaptım:
Doktora yaklaştım(ufağım ya görmüyor beni) bacağını dürttüm "doktor amca bana bir şey olmaz" dedim(ama nasıl sinirliyim beni küçük görmüş gibi hissediyorum bir de hızlı zamanlar 😉 )

Sonuç: 10 kilometrelik yolun yaklaşık 9.5 kilometresini deli dana gibi zırlayarak geçirdim.

Bilgilendirme: Yani doktorları küçümsemeyelim arkadaşlar.

Küçükken harfleri söyleyemezdim ben. Neyse, bir gün dayımlar misafirliğe gelmişler. Annem de bak kimler geldi diyor bana. Ben de dayı diyeceğime ayı demiştim. Herkes bana bakıyordu. Ben de ne dedim ki diye düşünüyorum. Aklıma geldikçe gülerim.

Ben dayıma küçüklüğümden beri ayı derim hala da diyorum :)

Geri
Yukarı