Bir çocukluk anınızı anlatın

4. sınıf olması lazım, hoca sokak ağzı kullananları tahtaya aldı. Ben ve birkaç tane arkadaşım çıkmadı tahtaya. Sonra hoca kızları dışarı çıkardı, başladı hakaret etmeye. En sonda da 9 yaşındaki çocuklara belki de ailesinin vurmadığı gibi 2 ellen kıskaç gibi tokat attı. Yüzlerinde el izi vardı. Ben ve arkadaşlarım gülmekten kırılıyorduk ama şimdi hatırlayınca bir değişik oldu.

Umarım ban yemem ama anlatacağım. İlkokul 1'deyim ben 8 yaşımda sünnet olmuştum, okulda 4 arkadaş takılıyoruz dedim benim pipim hala kapalı. Hadi lan oradan dediler. Ben cidden dedim, tuvalete gel göster dediler tamam dedim tuvalette göstermiştim ama bayağı. Öyle 1 saniye değil bayağı gösterdim, 30 saniye falan hala aklıma geldikçe gülüyorum. :d

4 yaşında,ayağıma ocaktan yeni getirilmiş demlik devrildi 13 yaşındayım hâlâ izi var.

Diğer ayağımdada aynı yerde aynı şekilde doğum lekesi var

İlkokul 3 ya da 4. sınıfa gidiyorum. Bir gün İngilizce sınavı oluyoruz. Sınavı bitirdim hatta kontrol ettim. Hoca sigara içmek için koridordaki camın önüne gitmişti o sırada 2 dk. Sürenin bitmesine 10 dk kalmıştı. Sonra birden arkamızdakiler gülmeye başladı. Neye güldüklerini anlamadım. Yaklaşık 20 sn sonra herkes gülmeye başladı. ''Neye gülüyorlar lan'' dedim etrafa bakayım bir de ne göreyim. Arkadaşın biri sıranın üzerinde yazılı kağıdını sıranın altından defteri dizlerinin üstüne koyup oradan bakarak yazıyor. (Bu arada o arkadaş zeki bir arkadaş değil) Sonra herkes bir gülmeye başladı resmen sınıf kahkaha tufanıydı. O sırada hoca bir içeri girdi, bunu gördü ve ilk olarak yazılı kağıdını aldı sonra defterini çöpe attı ve en son ise kalemliğini alıp çöpe fırlattı. Hatta kalemliğin fermuarı açık olduğundan kalemlerin bir kısmı yere döküldü. Sonunda ne mi oldu. 19 aldı. Sonra sınıfta kalmasın diye 32'ye yükseltti notunu.

600 TL patlamaz. Ne yaptınız bilgisayar mı havaya uçurdunuz? Size patlatmışlar.

1 ay önceki konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın açıklama gereksinimi duydum bilgisayarın anakartı komple gitmişti anakart gittiği için RAM de gitmişti o zaman bizim bilgisayar yeni olduğu için anakartta pahalı o yüzden yeni RAM + anakart + format 600 TL olmuştu.

Küçükken bulduğumuz soda şişesine benzin doldurup yakmıştık (kuzenim ile) yanlışlıkla otlar yanmıştı ama bayağı eğlenmiştik. O zamanlar tabii GTA Vice City oynar dururduk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şeyden ötürü cezalandırılmıştım, annem beni birkaç dakikalığına salona kilitlemişti, arka masada duran Thomas tren oyuncağı vardı bana bakıyordu ve içim ürpermişti, aniden ışığın düğmesine bastım ancak lamba bozulmuştu o korkuyla cama yumruk attım cam parçalandı elim kesildi.

Bisikletle akrobatik hareketler yapıyordum (iki elimi bırakıp ayağa kalkmak gibi) otobüs durağının oradaki yokuştan hızlıca yere kapaklandım elim kolum parçalandı, derisi kalktı.

Bir keresinde annemin arkadaşının evinde pekinez cinsi köpek vardı, önüne hıyar atmışlardı o hıyara tip tip bakıyorken köpek benden kıllandı yüzüme pençe attı.

Kuzenim beni salıncakta sallıyorken gıcık olduğumuz çocukları gördüğümüzde beni daha hızlı sallıyordu ve kafalarına uçan tekme atıyordum.

Mermerin altına yağ ve krem sürüp yokuş aşağı kayıyor ve o esnada sevmediğim bir arkadaşımı ittirip düşürmeye çalışıyordum.

Arkadaşımla beden dersinde yağmur birikintisinden patlak topla su içerken kızın teki bizden iğrenmiş ve laf atmıştı, ardından arkadaşım kızın kafasına yerden bulduğu koca mermeri fırlattı birde üstüne kız yerde baygınken tekme attım ve kaçtık, ardından o kızın bizim düşmanımız olan yan sınıfın bir öğrencisi olduğunu öğrendik, her bahçeye çıktığımızda bizi taşladılar .

TOKİ'nin arka tarafında çer çöp biriktirir ve yakardık, resmen alev alırdı.

Bir gün okul bizi piknik yapmaya götürmüştü, biz yemek yemek top oynamak yerine böcek avına çıkıp kavanoz dolusu böcek toplayıp sınıfın ortasında patlatmıştık.

Sünnetçinin suratına Dropkick atmıştım.

Küçükken bize misafir gelen kadınlara yüzümü gizleyip cinsel organımı göstermiş onlara ufak çaplı bir tiyatro yapmıştım.

Liseden kaçıp *** parkın havuzuna kaçak bir şekilde donla girerken yakalanmıştık.

Son düzenleme:
Çocuktum 4 yaşındaydım, Optimumda sinemaya gittik, cips vs. alacaktık kasiyer dedi sen ödeyeceksin delikanlı dedi, ben de durur muyum yapıştırdım cevabı bu yeni yapay zeka çok aptal oluyor. Biliyorum inanmıyorsunuz bu yaşta nasıl dedi diye, ama ben aşırı hazırcevaptım, hala öyleyim şuan okulda rap battle yapıyoruz hep ben kazanıyom ağlıyorlar.
Bir şeyden ötürü cezalandırılmıştım, annem beni birkaç dakikalığına salona kilitlemişti, arka masada duran Thomas tren oyuncağı vardı bana bakıyordu ve içim ürpermişti, aniden ışığın düğmesine bastım ancak lamba bozulmuştu o korkuyla cama yumruk attım cam parçalandı elim kesildi.

Bisikletle akrobatik hareketler yapıyordum (iki elimi bırakıp ayağa kalkmak gibi) otobüs durağının oradaki yokuştan hızlıca yere kapaklandım elim kolum parçalandı, derisi kalktı.

Bir keresinde annemin arkadaşının evinde pekinez cinsi köpek vardı, önüne hıyar atmışlardı o hıyara tip tip bakıyorken köpek benden kıllandı yüzüme pençe attı.

Kuzenim beni salıncakta sallıyorken gıcık olduğumuz çocukları gördüğümüzde beni daha hızlı sallıyordu ve kafalarına uçan tekme atıyordum.

Mermerin altına yağ ve krem sürüp yokuş aşağı kayıyor ve o esnada sevmediğim bir arkadaşımı ittirip düşürmeye çalışıyordum.

Arkadaşımla beden dersinde yağmur birikintisinden patlak topla su içerken kızın teki bizden iğrenmiş ve laf atmıştı, ardından arkadaşım kızın kafasına yerden bulduğu koca mermeri fırlattı birde üstüne kız yerde baygınken tekme attım ve kaçtık, ardından o kızın bizim düşmanımız olan yan sınıfın bir öğrencisi olduğunu öğrendik, her bahçeye çıktığımızda bizi taşladılar .

TOKİ'nin arka tarafında çer çöp biriktirir ve yakardık, resmen alev alırdı.

Bir gün okul bizi piknik yapmaya götürmüştü, biz yemek yemek top oynamak yerine böcek avına çıkıp kavanoz dolusu böcek toplayıp sınıfın ortasında patlatmıştık.

Sünnetçinin suratına Dropkick atmıştım.

Küçükken bize misafir gelen kadınlara yüzümü gizleyip cinsel organımı göstermiş onlara ufak çaplı bir tiyatro yapmıştım.

Liseden kaçıp *** parkın havuzuna kaçak bir şekilde donla girerken yakalanmıştık.
Ben melekmişim be!
Küçükken (2005 falan) çarşıdan CD satan bir abiden oyun almıştım. Gittim eve. Heyecanlıyım. Oyunun şu an adını hatırlamıyorum ama yarış oyunuydu herhalde. CD'yi bir taktım içinden erotik resimler ve 2 tane erotik film çıktı. Adam bana erotik CD satmış. Ki erotik dediğime bakmayın aslında başka bir şey ama neyse. Tabii ben daldım gezinmeye. Resimlere bakıyorum. Tam o sırada abim odaya bir girdi. Fuhuş baskını yemiş gibi oldum. Çok pis utandım. Abim önce kızdı sonra CD'ye el koydu. CD ne oldu bilmiyorum ama abim kesin bir şeyler yaptı onunla :).
Yok abi ne fuhuşu sadece evcilik oynuyordum.

Son düzenleme:
Ben başlıyorum 4 yaşındayken GTA 4 oynuyorum bowlinge gittim ama çıkamadım hangi tuşla çıkacağım diye diye 30 dk ağladım. Peki siz?
Küçükken GTA Vice City almıştım bir görev vardı küçük bir helikopteri devinim ettirerek patlayıcı koymaya çalışıyorduk işte o görevi hiç geçememiştim sağa tıklıyorum sola gidiyor sola tıklıyorum sağa gidiyor o kadar sinirlenmiştim ki anlatamam.

Geri
Yukarı