Sevdiğim kıza açılmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ClaVerter

Centipat
Şimdi ben bir kızdan 8 yıldan beri hoşlanıyorum. İlkokul ve ortaokuldan beri arkadaşız. Şu an lisedeyim, aynı lisedeyiz fakat ben bir türlü açılamıyorum. Bu son 2 haftadır onunla sohbet ederek gidiyorum eve. Yüz yüze falan konuşurken de çok heyecanlanıyorum. Ne olur yardım edin, sizce nasıl açılayım?

Not: Kız telefon numarasını herkese vermiyor, ben de daha almadım, bana verir mi numarasını onu da bilmiyorum yani.

Önce telefon numarasını al bir şekilde belli et, öyle ne yapıcam dersen yandın... Zaten 8 yıldır seninle konuşuyorsa onda da bir şeyler başlamıştır diye düşünüyorum. Umarım doğru düşünüyorumdur ve senin için hayırlısı olur :) Bol şans ;)

ben de daha almadım, bana verir mi numarasını onu
Ee burada yok demissin. Arkadaşlar ondan öyle yazmış, kızma hemen.
Kaybetmekten korktuğum biriyse tam emin olana kadar bekle, diğer türlü en kötü duyacağım cevap hayır olacak. Yaşamın boyunca her şeye evet cevabı alamayacağın için en kötü ihtimal hayır cevapları için pratik yapmış olursun.

Ee burada yok demissin. Arkadaşlar ondan öyle yazmış, kızma hemen.
Kaybetmekten korktuğum biriyse tam emin olana kadar bekle, diğer türlü en kötü duyacağım cevap hayır olacak. Yaşamın boyunca her şeye evet cevabı alamayacağın için en kötü ihtimal hayır cevapları için pratik yapmış olursun.
Ben 2 hafta falan daha konuşup telefondan konuşmayı açılmayı planlıyorum.

Üfff lise ortamı arkadaşsınız şimdi eğer ciddi bir şey olacaksa bile ortak arkadaşlarınız varsa farklı gözle bakılmak kızları geri çeker kanka hitabı yaptığınız kişiler ortaksa hoşlandığın kız ile. Bu işleri birine sormaktansa kendin doğal davranmayı tercih et eğer bir ışık görürsende niyetini belli edersin yavaştan ama lise olunca kendimi düşünüyorum ne kadar ciddi ilerleyebilir ? Nadir diye düşünüyorum. Kan akışımız farklı şu an 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı