Bir Kıza Onu Sevdiğimi Nasıl Söylemeliyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam boş zaman veya sanal yoksa hiç istemeyeceğin bir durumla karşılaşıp tabir-i caiz ise "aptal" gibi kalırsın.

Hahahha bu güzeldi fakat katılmıyorum bana göre pilotonik aşktan sonra arkadaşlık olmaz benim önerim ne olursa olsun en azından bir dokunuş bir gülüş kapsa ondan hayatın en mutlu insanı olur.
Bilmiyorum açıkçası, o iş olmazsa bütün bağlar koparılır mı ?

Mübarek sende Türk Telekom'un alt yapı vaatleri gibisin :D
Çok iyiydi bu ya :D :D

Evet. Heyecanla yarının tarih dersinin boş olmasını umuyorum. Olmazsa edebiyat yazılısı cıkışı, o da olmazsa Perşembe günü beden dersinde. Erteleye erteleye bir hal oldu [emoji23]

Kural 1: Böyle şeyler, yüz yüze söylenir.
Kural 2: Ulu orta değil, bir yerde bukusulup öyle söylenir.

Hocam, beden eğitimi derslerinde gelende kitap okur. Fırsat mı kollasam ?
Al eline bir kitap sende musade iste orda okumak için. Sonrasında bu kitaptan bir metin olur veya istediğin herhangi bir metni şiir vs, eğer sadece ikiniz varsanız o ortamda biraz sesli oku :) sonuna da gözüne bakmadan,kitap okuyormuş gibi o kişinin senin için neler ifade ettiğini ekle .. Ve artık iş o kişide. umarım kendisine ithaf ettiğini anlar da birde buna uğraşmazsin :)

Yalnız cesaretli ol, yaşın ilerledikten sonra yapmadığın için pişman olma. Konuşman, zaman, hareketin ne bileyim düşüncelerin begenilmese de reddedilsen de çekinme. Hayatı bir defa yaşıyorsun. Her gece ona açılmayı dusunmektense açıl, en kötü ihtimali bile suanki durumundan kat kat iyi olur.

İyi sosyaller ;)

Önerileriniz icin teşekkürler, en erken fırsatta söyleyip buraya durumu yazacagım.

Söyledim. Şimdi böyle bir şey duşunmüyorum, kafam çok karıştı dedi. Ben de düşündüğün zaman söylersin dedim.

Yüz ifadesi nasıldı kacmak gibi bi girisimde bulundu mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı