Biz ne zaman büyük bir oyun yapacağız?

Sıkıntılardan en büyüğü ülkede personel bulunmaması bence. Diğer sorun da bu işlerde henüz çok yeni olmamız. M&B'den başka ülkemizden büyük oyun çıkmadı. Yeni olmak derken mesela daha çizgi film ya da animasyon sektöründe bile 10 yıllığız maksimum. Yani bence en büyük sorun bu.

Benim düşünceme göre türklerin FPS oyunlarına takma sebebi ekonomik durumlardan dolayı insanlarımız iyi bir oyun çıkartmak istediğinde ekonomimiz yetersiz kalıyor ve nasıl para kazanırız diye düşünüp Zula tarzı oyunlar çıkartıyorlar

Biz ne zaman büyük bir oyun yapacağız? Call of Duty, Grand Theft Auto, Crysis, RDR2 gibi?

Şu anki konumuzda içimizi döküyoruz.

Benim şu anlık tek derdim yerli oyun oynamak ve P2W olmayan.

Bir kerede yabancılar bizim Türkçe altyazılı ve konuşmalı duysun o kadar iyi oyun yapalim ki dublaj arasınlar ama nerede...

Crysis Türk yapımı ama tam Türk değil.

Zula gerçekten oyunun P2W olması için elinden geleni yapıyor +3 olsa anlarım +7 nedir kardeşim ya.
(Tartışmaya kapalıdır)

Ne kadar eleştirsem de ayda bir falan oynarım çoğu silahım +5, +6. Abimlerle girerdik önceden bilgisayarı bozuldu giremiyor. O zaman +2 M4A1 ile aşırı zevk alırdım. Hem de 25- 30 FPS ile şimdi 60+ FPS Full +5 +6 ile sıkıyor, adam vuracağım gelmiyor, vuruyorum kan çıkıyor can gitmiyor ve +7 aşırı olmuş. Son olarak şu Terminatör serisi falan aşırı leş o nedir ya ? Komik geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı