Blender masadan sonra neler yapılabilir?

Ben Tuba

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamın aleyküm, şimdi blender'da 7. günümdeyim. Bu gün bunu yapmayı denedim:
Ekran Alıntısı.PNG

Sizce nasıl olmuş ve başka neler yapabilirim? (Retro özellikle olur.) Udemy'ye bakmadım bile ama udemy'e baksam efsane olur. Şu ana kadar Blender Guru donut ve sandalye modelleme yapma aşamalarını bitirdim.

Link olarak atınca video kullanılamıyor diyor o yüzden YouTube arama kısmına Blender 3D modeling and lighting tutorial | polygon runway yazıp aratırsanız ilk video, benim çok hoşuma gitmişti profil fotoğrafımdan bellidir ayrıca kanalda da bayağı içerik mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buna da bakabilirsiniz.
Bu da ne yazık ki çalışmıyor. Şöyle bir youtube kanalı var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunla vida yapmayı öğrenmiştim, adamın eklentisi çok güzel.

Bu da ne yazık ki çalışmıyor. Şöyle bir YouTube kanalı var:
Bununla vida yapmayı öğrenmiştim, adamın eklentisi çok güzel.

Linkler çalışmıyor neden anlamadım, direkt YouTube arama kısmına yazdıklarımı yazarsanız çıkması lazım son attığım isometric kitchen 3 part.

Elinize sağlık güzel başlamışsınız Youtube da çok güzel içerikler var hard surface ve sci fi seviyorsanız şu iki tutoryıl çok eğlenceli biraz göz gezdirmiştim tavsiye ederim.

Başından sonuna render alana kadar tüm aşamaları kapsadıkları için modelleme dışında da (Işık, Materyal vs. ) faydası olur.

cute isometric kitchen - Blender 3D beginner tutorial - part 1​

Buna da bakabilirsiniz.
pinkaestheticminimalistickitchen.png

Evet, tamamladım ve sonuç çok süper oldu. Kattıklarım arasında:
Çaydanlık, ikinci raf, duvar rafında tutunan kesme tahtası, yumurta kutusundaki 6 yumurta, yumurtalık, iki uzun raflık tepsi, dolaplar, ezmelik havan ve sabunluk. Ayrıca odayı pembemsi yaptım, çünkü hoş duruyor. Ancak fırının kolunun ortası ve kitapların naylon ile kaplanması gibi bir garip durmuş, düzeltmeye çalışmayı düşünüyorum.

Ek not: Bu arada ablamın hesabından yazıyordum blender ile ilgili şeyleri. "Bence yeni bir hesaptan yazıver de benle sen kim olduğu karışmasın diye yeni hesap aç ve ondan yaz" dedi ablam. Bir sonraki macera diğer hesaptan olacak. Sanırım kendi ismimi ekleyeceğim (Muhammed). Ayrıca teşekkür ederim. 9. sınıfa da yeni geçiverdim ve ne yazık ki LGS pek iyi geçmedi.

Yeni açtığım YouTube kanalı:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı