Boğaz ağrısı olan biri vücut geliştirme antrenmanını yapmalı mı?

332707

Hectopat
Okulum 2-3 haftadır sınıflarda yüz yüze eğitim yapıyor, ilk olarak onu söyleyeyim. Virüs kapmış olma ihtimalim var mı? 2 gündür boğazım ağrıyor dün çok halsizdim. Bugün halsizlik yok ama boğaz ağrım devam ediyor. Bugün vücut geliştirme antrenmanım var. Yapmalı mıyım yoksa dinlenmeli miyim? Yapsam zararı olur mu?

Okulum 2-3 haftadır sınıflarda yüz yüze eğitim yapıyor, ilk olarak onu söyleyeyim. Virüs kapmış olma ihtimalim var mı? 2 gündür boğazım ağrıyor dün çok halsizdim. Bugün halsizlik yok ama boğaz ağrım devam ediyor. Bugün vücut geliştirme antrenmanım var. Yapmalı mıyım yoksa dinlenmeli miyim? Yapsam zararı olur mu?

Okulda virüs kapma ihtimalin çok yüksek sosyal mesafeye uyulmuyor, maskeyi yanlış takan kişi sayısı çok oluyor. Virüs kapmış olabilirsin.

COVID-19 bende de boğaz ağrısıyla başlamıştı, sonra halsizlik, hapşırık ve burun akıntısıyla süregelmişti.

Evet, virüs belirtisi olabilir. Test yaptırmanızı ve sonuçlar çıkana kadar kendinizi izole etmenizi öneririm.

Hafif atlatırım diye düşünüyorum ya, antrenmanımı yapacağım. Sağ olun.
Siz hafif atlatsanız bile temas ettiğiniz yüzeyler, öksürdüğünüz yerler, nefesinizden çıkan virüsler... Bunlar ne olacak? Bunlar da başka birilerini hasta edecek, vaka sayısı hiçbir zaman kesilmeyecek.

Siz hafif atlatsanız bile temas ettiğiniz yüzeyler, öksürdüğünüz yerler, nefesinizden çıkan virüsler... Bunlar ne olacak? Bunlar da başka birilerini hasta edecek, vaka sayısı hiçbir zaman kesilmeyecek.
Tamam da ben dikkat etmeyeceğim gibi bir şey mi dedim? Antrenmanımı yapıcam dedim. Yanlış anladınız hocam beni. Merak etmeyin ben bilinçsiz bir insan değilim. Ben hep taşıyıcıymışım gibi davranarak dikkat ediyordum. Ha antrenman deyince spor salonunda yaptığımı düşünüyorsanız, evde yapıyorum hocam, odamda aletlerim var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı