Evde Vücut Geliştirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında vücudum ve tipimden para kazanmak istiyorum. Modellik, mankenlik, oyunculuk gibi.

Teşekkür ederim cevaplar için, çok yardımcı oldunuz.
Mankenlik ve benzeri için zaten aşırı derece de vücut geliştirmeye gerek yok. Form da kalman yeterli. Fit vücuda sahip olman gerekir. Üstüne giydiğinin yakışması için.
Aklıma Kemal Sunalın "Garip" adlı filmi aklıma geldi kızına bilerek cam kırdırıp cam takıyordu bu sayede adam para kazanıyordu.
Aslında Ayçiçeği faydalıdır. Düşün ki çiftçi bunun kilosunu fabrikaya 1.85 TL satıyor. 1 kilogram Ayçiçeğinden 450 ile 500 gram arası yağ çıkar. 5 kilogram bir ayçiçeği için 11 kg ayçiçeği gerekli yani. 20.35 TL ye geliyor fabrikaya bunun maliyeti. Hani bunun işçiliği, bilmem nesi. Adam markette 5 Litrelik ayçiçeğini 20 ile 25 lira arası satıyor. Bunun içinde muhakkak katkı maddesi var. O yüzden zararlı olabiliyor. Yoksa ayçiçeği katkı olmasa iyi bir yağdır. Dolayısıyla bunu ben yapmıyorum. Fabrika yapıyor, suç bende değil.:ROFL:

@Cleante Engin bilgilerin ile bizi aydınlattığın için teşekkürü borç biliyoruz. Allah seni yağ endüstrisinin başından eksik etmesin. Kilo aldığımızda başvurduğumuz tek adressin. Allah zeval vermesin. Herseyide biliyor ve yapıyorsun maşallah maşallah.

@T.HANBAY Fazla traş adamı yorar. Bir şey bilmeyenlere kendini emanet edenler ve başkasından duyduğu yalan bilgiyi bilgi zannedenler kumda oynasın.

Tam olarak bahsetmiş olduğum konu bu. Neyse konuyu saptırmayalım. Arkadaşım profesyonel birinden destek alman sağlığın açısından önemli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı