Bozuk moral nasıl düzeltilir?

@Webcam kullanan insan Hocam eğer sıcak bir yerdeysen ve bunaldıysan kafanı lavabo musluğunun altına koy veya direkt ferahlamak istiyorsan duşa gir. Duştan sonra moralini yüksek tutan veya gaza getiren müziklerin varsa onları dinle. Anlık modun yükselir belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Al dinle, kafan dağılır. En sevdiğim parçalardan biridir.

Koy kafayı TV izle ya da balkona çık bir kahve iç manzara varsa seyret.
Kahve içmeyi vs. denedim hocam. Olmuyor.
@Webcam kullanan insan Hocam eğer sıcak bir yerdeysen ve bunaldıysan kafanı lavabo musluğunun altına koy veya direkt ferahlamak istiyorsan duşa gir. Duştan sonra moralini yüksek tutan veya gaza getiren müziklerin varsa onları dinle. Anlık modun yükselir belki.
Yok hocam sıcak bir yer değil ama denedim.

Arkadaşlar artık bu üzüntü gerçekten belli bir seviyeyi açtı, gözüme uyku girmiyor. Ne gelirse denedim, hiç mi bunun çözümü yok ya?

Senin sevdiğin ve üzücü olmayan, neşeli müzikler dinle.
Komik videolar izle. Komik videolar beni hep neşelendirir. Ya da komedi filmleri.
Arkadaşlarınla konuş. Ama keyfini yerine getirebilecek.
Ve şunu unutma, senin moralin ne kadar bozuk olursa olsun başkalarının başlarına daha kötü şeyler geliyor, sonra onlara bakınca da "benimkide dert mi ya" diyorsun...
Ve neden moralin bozuk ?

Moral bozukluğuna neden olan şeyi bul ve çöz.
Neden olan şeyi biliyorum ancak çözebileceğim bir şey değil.
Senin sevdiğin ve üzücü olmayan, neşeli müzikler dinle.
Komik videolar izle. Komik videolar beni hep neşelendirir. Ya da komedi filmleri.
Arkadaşlarınla konuş. Ama keyfini yerine getirebilecek.
Ve şunu unutma, senin moralin ne kadar bozuk olursa olsun başkalarının başlarına daha kötü şeyler geliyor, sonra onlara bakınca da "benimkide dert mi ya" diyorsun...
Ve neden moralin bozuk ?
Hiç birisi işe yaramadı hocam. "Benimki de dert mi ya" diyebileceğim bir şey değil. Moralimin bozukluğu ne yazık ki anlatabileceğim bir şey değil.

Geri
Yukarı