Bu kadar çok hilesi olan oyunu neden oynuyorsunuz?

Oynamıyorum. CS:GO sevmiyorum, linç yesem bile derim. Hileye tamam derim ama herkes seviye kasma delisi olmuş. Hata yaptığım an öldürecekler beni. Sadece basit bir oyunda level kasamadığı için yapıyorlar ve gereksiz yapıyorlar. Oyunun amacı kafa dağıtmak ama böyle kişiler kafa ütülüyor. Zaten oynayamıyorum. Aynı olay LoL içinde geçerli oynayamıyorum. O yüzden elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum.

Vizyonları yoktur ya da bilgisayarları başka oyunu kaldırmıyordur. Bunların dışında mantıklı bir açıklama gelmiyor aklıma.

Zevk meselesi ile vizyon mu belirleniyor? Böyle boş bir yorum yazmak için bu forumda vakit kaybediyor olmak üst düzey vizyon yalnız. Tebrik ederim seni.

Rakibi veya alternatifi olmadığı için oynuyoruz. Rankım LEM Prime hesaba sahibim ve hile denk gelmiyor CS:GO ile denk aynı tür bir oyun söylermisiniz. Zula falan demeyin de. 🤪
Valorant.
Çok sağlam anti hile sistemi, günün doğru saatlerinde girerseniz doğru düzgün kitlesi , oyunda silahların haricinde bir de skiller olduğu için stratejik açıdan CS:GO'ya kıyasla daha derin olması, sırf Valve'in cebine 3 kuruş daha girecek diye oyunculara dayattığı ve artık "tedavülden kalktı" diyebileceğimiz 64 tick sunucuların olmaması. Türkiye sunucusu olması ve diyaloglar da dahil her şeyin Türkçe olması. Daha saymamı ister misin?

Valorant.
Çok sağlam anti hile sistemi, günün doğru saatlerinde girerseniz doğru düzgün kitlesi , oyunda silahların haricinde bir de skiller olduğu için stratejik açıdan CS:GO'ya kıyasla daha derin olması, sırf Valve'in cebine 3 kuruş daha girecek diye oyunculara dayattığı ve artık "tedavülden kalktı" diyebileceğimiz 64 tick sunucuların olmaması. Türkiye sunucusu olması ve diyaloglar da dahil her şeyin Türkçe olması. Daha saymamı ister misin?
Bunların hiç biri Valorant oynamama sebep değil. Diyalogların türkçe olması benim oyun kalitemi etkilemiyor? Biz burada FPS Shooter bir oyun oynuyoruz oyunda karakterler sohbet ediyor. Saçmalık. 2015'den beri oynuyorum bir kere de 64 Tick diye şikayet etmedim. Valorant'da ki haritalar kötü, hem aşırı büyük hem çok aşırı spot var. Ve sadece 5 tane harita var. Oyuna ışıklı uçan kaçan skinler eklemektense keşke düzgün haritalar getirseler. Spray mekaniği olmayan, sadece one tap ile koşarak adam vurulan, sizin deyiminizle günün belli saatleri haricinde küfürbaz çocukların yer aldığı bir oyun Valorant.

Bu arada Valorant'da oynuyorum Plat'ım. Geçen sezon elmastım. Arkadaşlarla eğlencesine giriyoruz. Hile yok çok iyi anti hile ehueheue diyecekseniz de Prime olmayıp tek bir tane rozeti olmayan bir kişi burada ağlayamaz. Oyunu her gün anlık 1M'den fazla kişi oynuyor. Ama CS:GO'nun alternatifi değil. Eğer bu yazdıklarıma rağmen hala Valorant daha iyi CS alternatifi vesaire vesaire bu tarz söylemlerde bulunursanız görmezden geleceğim.

Arkadaşlar, sadece merak ediyorum. Bu kadar hile varken neden oyuncular CS:GO'dan vazgeçemiyor?
Mükemmel bir oyun çünkü. Efsane CS serisinin efsane oyunlarından. Hissiyatı mükemmel bir oyun. Arkadaşlarınızla beraber oynayınca ayrı zevkli oluyor. Hesabınızı seçkin yaparak ve ya Faceit vb. platformlar kullanarak hilelerden kurtulabiliyorsunuz. Bana FPS oyunlarını sevdiren oyun CS 1.6'dır. CS:GO oynarken bu oyunun devamını oynuyormuş gibi hissediyorum ve anılarımı yaşıyorum. Zevkli bir oyun her şeye rağmen.
Bunların hiçbiri Valorant oynamama sebep değil. Diyalogların Türkçe olması benim oyun kalitemi etkilemiyor? Biz burada FPS shooter bir oyun oynuyoruz oyunda karakterler sohbet ediyor. Saçmalık. 2015'den beri oynuyorum bir kere de 64 tick diye şikayet etmedim. Valorant'daki haritalar kötü, hem aşırı büyük hem çok aşırı spot var. Ve sadece 5 tane harita var. Oyuna ışıklı uçan kaçan skinler eklemektense keşke düzgün haritalar getirseler. Spray mekaniği olmayan, sadece One tap ile koşarak adam vurulan, sizin deyiminizle günün belli saatleri haricinde küfürbaz çocukların yer aldığı bir oyun Valorant.

Bu arada Valorant'da oynuyorum Plat'ım. Geçen sezon elmastım. Arkadaşlarla eğlencesine giriyoruz. Hile yok çok iyi anti hile ehueheue diyecekseniz de Prime olmayıp tek bir tane rozeti olmayan bir kişi burada ağlayamaz. Oyunu her gün anlık 1M'den fazla kişi oynuyor. Ama CS:GO'nun alternatifi değil. Eğer bu yazdıklarıma rağmen hala Valorant daha iyi CS alternatifi vesaire vesaire bu tarz söylemlerde bulunursanız görmezden geleceğim.

Evet, CS:GO cidden efsane bir oyun. Valorant mekanikleri, bugları oyundan bıktırabiliyor. Fakat arkadaşlarınızla takım oyunu yapabileceğiniz, tüm ajanların yetenekleri ile taktikler kurabildiğiniz bir oyun. Aslında Valorant oynamamın sebebi bu benim. CS serisinin hissiyatını şimdiye kadar hiçbir oyundan almadım. Fakat bu takım oyunu beni Valorant'a bağladı.

Ben de şöyle soracağım: Neden insanlar kitlesi ortalama 7-15 yaş olan ve her yerin anaokulu gibi olduğu bir oyun olan Valorant'ı neden tercih ediyor? Cevap: Eğlenceli. CS de o yüzden tercih ediliyor çoğunlukla. Zevkli. Özellikle FACEIT vs.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı