Bu sene LGS'ye gireceğim ve hiç çalışasım gelmiyor

deathflow581

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sene LGS'ye gireceğim ve istediğim lisenin yüzdelik dilimi %12.76 376 taban puanı ile alım yapıyor ve benim niyeyse hiç ders çalışasım yok bu duyguyu nasıl giderebilirim? Ara senelerde de sınavlara hep son gün çalıştım zaten.

Arkadaşlar bu sene LGS'ye gireceğim ve istediğim lisenin yüzdelik dilimi %12.76 376 taban puanı ile alım yapıyor ve benim niyeyse hiç ders çalışasım yok bu duyguyu nasıl giderebilirim? Ara senelerde de sınavlara hep son gün çalıştım zaten.

Çalış kardeşim çalış ben hep erteledim geçen sene 300 aldım çıktım.

Ben pek te çalışmayarak 7.90 yapmıştım, sen hayli hayli yaparsın kanka. Kuzenimle sadece fen dersinde 19 doğru 1 yanlış yaptığı için yüzdelik dilimi 4.xx geldi. Aramızdaki tek fark fen dersi, gerçekten sinir bozucu (ben fende 15doğru 5 yanlış yapmıştım).

Dostum asla küçümseme değil ama liseye geçiş sınavı ileride Allah izin verirse girecegin sınavlara kıyasla çok çok basit. Kendini kasma, düzgün çalış, düşündüğünden çok daha iyi bir yere gelirsin. Hele şu pandemi dönemi o kadar çok insan çalışmayı bıraktı ki size anlatamam. Siz çalışırsanız öne geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı