Bu ülke nereye gidiyor?

Millet zaten gergin, sinir küpü. Böyle yaparak millet iyice gerginleşiyor haberiniz olsun :D. Geçen birinin ağzına telefon soktular.

Ülke nereye gidiyor bilmem.
İzahı olmayan şeylerin böyle mizahı olur hocam. Halkın içine etsinler sonra halk neden sinirli. Tek sorumlu belli. Başka sorumlu bulmaya gerek yok.

Gelecekte ne olacak şuanda bilmiyoruz o yüzden sadece buradaki bütün herkese yurtdışıyla bir bağlantı kurmasını söyleyebilirim. İlk başta mutlaka İngilizceniz iyi olsun ve onun yanında bir dil daha öğrenirseniz ileride bayağı işinize yarayacaktır. Ben kodlamacı olup freelancer olarak çalışmayı düşünüyorum ve bunun yanında B1 olan İngilizcemi üniversiteye kadar C1 yapmaya çalışacağım ve üst başlangıç seviyesi olan Arapçamı da geliştirmeye bakacağım. Tabii ki bunlardan etkileneceğiz ama şuanda herkese tavsiyem sürekli sosyal medyadan etkilenip mutsuz olmak yerine internetin imkanını sonuna kadar kullanarak gelecekteki mesleğinde işe yarayacak bir alanı geliştirmeleri. Bir de maalesef üniversite diploması olmadan pek bir şey yapamazsınız, o yüzden notlarınızı iyi tutmaya bakın. Bu burada bana ve herkese tavsiye dursun.

Halk cahil. Malum parti de baktı halk cahil biz bunların beynini yıkarız. Başladılar din ile yıkamaya beyinleri. İlk önce andımız kaldırıldı geçmişimiz, kurucumuz unutturuldu. Ardından başımızda ki partinin lideri yüceltildi. Yok ümmetin lideri yok bilmem ne... Çok fazla bir ümidim yok açıkçası. En yakın zamanda ya Kıbrıs'a da Azerbaycan'a gideceğim. Artık kafama takmıyorum. Tarih tekerrür edermiş, gerçekten Türkiye bu sözün en büyük örneği.

Geri
Yukarı