Ülke nereye gidiyor?

Ben artık saldım kanka. Seçim öncesi 4 ay boyunca gerek sosyal medya olsun gerek tanıdığım insanları gerçek olarak ikna etmek olsun çok şey denedim ve artık umrumda değil. İnsanlar memnunsa devam yapacak bir şey yok. Artık yanıyor mu batıyor mu zerre umrumda değil. Ha içim de şu kadar üzüntü varsa taş olayım. Artık saldım. Umarım bundan 5 6 sene sonra insanlar farkına varırda temennim o zamana kadar çok geç kalmış olmayalım.

Ben artık saldım kanka. Seçim öncesi 4 ay boyunca gerek sosyal medya olsun gerek tanıdığım insanları gerçek olarak ikna etmek olsun çok şey denedim ve artık umrumda değil. İnsanlar memnunsa devam yapacak bir şey yok. Artık yanıyor mu batıyor mu zerre umrumda değil. Ha içim de şu kadar üzüntü varsa taş olayım. Artık saldım. Umarım bundan 5 6 sene sonra insanlar farkına varırda temennim o zamana kadar çok geç kalmış olmayalım.
Ben de böyle hissediyorum artık hocam. İster kendini yerden yere vur ister üzüntüden kafayı ye. Hiçbir şey değişmeyecek.

Ben de saldim zaten secimlerden sonra. Ulkeyi satsalar ki zaten satildi da benimde umrumda degil. Ama yinede insan uzuluyor eskiden Türk olmaktan gurur duyarken simdi iyice sogudum.

Arınma gecesi gerek gün geçtikçe bu fikire daha iyimser yaklaşıyorum.

Hayir çok saçma demokrasi gibi bir nimet var iken anarşiye veya benzer bir şeye ihtiyacımız yok. Muhalefetin beceriksizliğini demokrasiye darbe vurarak göstermek alçakça bir davranıştır. Tarihimizde maalesef örnekleri var.

Magnum alsaydınız hocam sizde delirmişsiniz iyice.
Top dondurma hiç bir zaman ucuz olmadı olmaz zaten. Ayrıca magnum dediğin diğer ülkelerde ki gibi gerçek dondurma değil. Gramajı düşük sulu şeker. Çikolatası da dandik. Dondurma yemek istiyorsan biraz para çıkması gerekiyor yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı