Ülke nereye gidiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Twitter sanırım tüm dünyada kısıtlanmıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurayı ziyaret ve bu twit altına atılan yanıtları oku. Allah aşkına oku sonra konuşalım.
Miden bulamazsa sana hela olsun.

Bir de milletle bunların hepsi kader diyorlar kader olsaydı eğer töhoku depreminde Japonya yok olmuştu herifler 9 büyüklüğünde deprem oldu 2011 de kimsenin burnu kanamadı.
İşin siyaset ya da başka boyutu umurumda değil. Bana kalırsa A,B,C partisi olsa da değişmezdi. Çünkü zihniyet aynı sen sanıyorsun ki benim zihniyetim iyi ama şu an net bir şekilde seninde zihniyetin bozuk diyebilirim. Olay vakti hele ki böyle bir şey de, eline telefonu alıp konuşacağına yardım ekibine yazıl git. Ayrıca bilgin yoksa fikrinde olmasın. Söylediğin depremde 15 500 kişi öldü, 2500 kişi kayıp. Nerede burunları kanamamis. Şurada tartisanlarin hepsi boş beleş insansınız o kadar açık ve net söylüyorum. Görüşün önemi var mı? Şu saatten sonra oturup yorum yapmaktansa elini taş altına koymak lazım. Gelmişsiniz buraya partiye oy veren diye yorumlar yapıyorsunuz. Şu an göçük altında insan var inancin varsa dua et yoksa neye inanıyorsan ona göre bir şey yap. Telefon ile eleştirmek yerine, git yardım topla bir şey yap. A tarafına zihniyet bozuk diyenler şu an bunları yapıp da zihniyetinin düzgün olduğunu inanmıyorum. Bunun onaylanması da bu Foruma yakıştıramadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurayı ziyaret ve bu tweet altına atılan yanıtları oku. Allah aşkına oku sonra konuşalım.
Miden bulamazsa sana hela olsun.

Yalan haber yayılıyor diye engellediler diye düşünüyorum. İnsanlara ulaşılamamasının sebebi kazalar ve yetersiz personel. Personel de tayyip ne yapsın ta yurt dışından yardım geldi.

Yalan haber yayılıyor diye engellediler diye düşünüyorum. İnsanlara ulaşılamamasının sebebi kazalar ve yetersiz personel. Personel de tayyip ne yapsın ta yurt dışından yardım geldi.

Zaten twitterdekilerin yarısı yalan yarısı doğru.

20 yılda yapmadıkları kalmadı eskiden Türkiye daha kötüydü. Ülkeler bizi adam yerine koymuyordu. Ak parti düşmez 5 sene daha çekeceksiniz sonrası Allah kerim. En iyi parti şu an.
Anca kızgın atabilirsiniz. Forumu seviyorum ama ak parti yıllarca bize hizmet etti.
Bize yardım etti derken makarna yardımından mı bahsediyorsun? Ekonomiyi, adaleti, eğitimi, ahlakı ve daha nicelerini bitirerek mi hizmet etti? Enkaz altındakilere neden yardım edilmiyor? AİLE BÜYÜKLERİNİZDEN DUYDUĞUNUZU COPY PASTE ETMEYİN GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM.

Yalan haber yayılıyor diye engellediler diye düşünüyorum.
Yardıma gidenlerin Twitter engeli ile yardım işlerinin ne kadar aksadığına dair konuşmaları var.
Gerçekten bu haklı bir sebep mi?
Yani can pazarına dönmüş ve insanların iletişimde kalmak için kullandıkları bu platformu gerçekten yavaşlatmak ne kadar mantıklı ve bunu savunmak ne kadar mantıklı.
Yüzlerce kişi buradan yapılan paylaşımlarla kurtuldu. Bırakın artık savunmayı. Allah peygamber aşkına bırakın.

İşin siyaset ya da başka boyutu umurumda değil. Bana kalırsa A,B,C partisi olsa da değişmezdi. Çünkü zihniyet aynı sen sanıyorsun ki benim zihniyetim iyi ama şu an net bir şekilde seninde zihniyetin bozuk diyebilirim. Olay vakti hele ki böyle bir şey de, eline telefonu alıp konuşacağına yardım ekibine yazıl git. Ayrıca bilgin yoksa fikrinde olmasın. Söylediğin depremde 15 500 kişi öldü, 2500 kişi kayıp. Nerede burunları kanamamis. Şurada tartisanlarin hepsi boş beleş insansınız o kadar açık ve net söylüyorum. Görüşün önemi var mı? Şu saatten sonra oturup yorum yapmaktansa elini taş altına koymak lazım. Gelmişsiniz buraya partiye oy veren diye yorumlar yapıyorsunuz. Şu an göçük altında insan var inancin varsa dua et yoksa neye inanıyorsan ona göre bir şey yap. Telefon ile eleştirmek yerine, git yardım topla bir şey yap. A tarafına zihniyet bozuk diyenler şu an bunları yapıp da zihniyetinin düzgün olduğunu inanmıyorum. Bunun onaylanması da bu Foruma yakıştıramadım.
Bunu yazmak yerine gidip elini taşın altına sokmaya ne dersin?
Kendinle çelişiyorsun şuan. Millete elinizi taşın altına koymuyorsunuz deyip burada bunu yazman komik sadece. Yapabilen yapıyor zaten. Babamın kalbi var kalbi sıkışıyor geceleri uyuyamıyor panik atağı var. Mecburen köye kaçtık. Deprem bölgesinde olduğumuz için tehlike durumundayız her an panik yaşıyor adam. Herkesin kendince sebepleri ve işleri var. Çok istiyorsan gidip yardım et.

Yardıma gidenlerin Twitter engeli ile yardım işlerinin ne kadar aksadığına dair konuşmaları var.
Gerçekten bu haklı bir sebep mi?
Yani can pazarına dönmüş ve insanların iletişimde kalmak için kullandıkları bu platformu gerçekten yavaşlatmak ne kadar mantıklı ve bunu savunmak ne kadar mantıklı.
Yüzlerce kişi buradan yapılan paylaşımlarla kurtuldu. Bırakın artık savunmayı. Allah peygamber aşkına bırakın.

Uygulamalar var acil uygulamaları kullansınlar.

Recep aşkına dersen belki işe yarayabilir.

Sus Allah yolundayız yarım saattir diyorum sağcıyım sola vermem vereceksemde çıkarın memleketi ittifaktan vereyim ya AKP'ya da memleket başkası bana uymaz.

Recep aşkına dersen belki işe yarayabilir.

İroniymiş, rahatladım.

İroni? Çay dağıttı o kadar çay çok pahalı ama AKP bedava dağıttı.

Son düzenleme:
Bunu yazmak yerine gidip elini taşın altına sokmaya ne dersin?
Kendinle çelişiyorsun şuan. Millete elinizi taşın altına koymuyorsunuz deyip burada bunu yazman komik sadece. Yapabilen yapıyor zaten. Babamın kalbi var kalbi sıkışıyor geceleri uyuyamıyor panik atağı var. Mecburen köye kaçtık. Deprem bölgesinde olduğumuz için her an panik yaşıyor adam. Herkesin kendince sebepleri ve işleri var. Çok istiyorsan gidip yardım et.
Elim taşın altında olmasa bunu yazmazdım 😉
Babamın kalbi var kalbi sıkışıyor geceleri uyuyamıyor panik atağı var. Mecburen köye kaçtık.
Ayriyeten dostum ben size depremzedelere bir şey demi dedim. Şu zamanda böyle şeyler ile insanları galeyana getirip size zarar veriyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı