Bu Ülkede İyi Oynamak Suç Arkadaş!

Barış Günay

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
First Blood adlı oyunu oynuyorum, takım savaşı yapıyorum. 64/13 gittim. Karşı takımda bir tane çocuk (yaşını büyük söylüyor, güya kandırıyor) her onu öldürüşümde hilesin diyip, ana avrat küfrediyor. Oyunu artık bıraktım. Aynı olayı BF3'de de yaşadığımdan dolayı bırakmıştım. Artık bıktım, inanın bıktım. Öyle küfrediyor. Ülkeden sıkıldım artık. Bu nasıl bir ülke arkadaşlar, bu nasıl edep, terbiyedir? Artık oyun falan oynamam. Ne soy kaldı, ne aile kaldı. Bu ne arkadaşlar söyler misiniz?

Adam AVM ile pusuyor, ben Çöl 2 haritasının her yerini karış karış bilirim. Bulup öldürünce suçlu ben oluyorum.

Ben de WOT ve Tıtanfall oynuyorum. Veletler yok mesela Titanfall'da. Neden yok? Çünkü çeviklik isteyen bir oyun. CS:GO oynayan velet tayfası Titanfall'a geldiği zaman kamyon çarpmış gibi oluyor. Herkes arı gibi. Hangisine hileci diyecekler? Bu yüzden yabancı serverler candır.

Evini bilsem de şu veletin, gidip öldüresiye dövsem. Aile terbiyesi yok. Salıyorlar bilgisayarın başına. Hile diyorlar, odadan atıp duruyorlar. Yakında uzaklaştırılırım. Oyunun daha hilesi yok. Dediğin gibi, iyi hatırlattın yabancı serverde oynayacağım. Kafam rahat olur.

Evini bilsem de şu veletin, gidip öldüresiye dövsem. Aile terbiyesi yok. Salıyorlar bilgisayarın başına. Hile diyorlar, odadan atıp duruyorlar. Yakında uzaklaştırılırım. Oyunun daha hilesi yok. Dediğin gibi, iyi hatırlattın yabancı serverde oynayacağım. Kafam rahat olur.
League Of Legends de öyle. TR serveri trol ve veledlerle dolu. Her yerde küfür. Bende EU'da oynuyorum artık. Kafam rahat. Küfür çok nadir hile yok sakin oyun mis gibi.

Yok arkadaş oynanmaz Türk oyuncuların olduğu oyun. Ben CS'de olsun Dota'da olsun takıma Türk geldi mi direk susturuyorum. Kafam rahat ya. Kim uğraşacak onlarla.

Dota 2'de benzer durumlar yaşıyorum bende. Türk ve Rus olduğu zaman bir tane hoşlarına gitmeyen hareket gördükleri zaman Türkler küfür, Ruslar ise report cyka yazıyorlar hemen. Gerçekten bazı türk ve rusları bir adaya toplayıp orada terk etmek lazım. Size tavsiyem mümkünse susturun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı