Bu Ülkede İyi Oynamak Suç Arkadaş!

Bırak, Allah aşkına. Ülke onların olsun. Akif dediğin gibi kafadan almaya gelmez. Hile misin değil, 'kapa lan şu wallı p'ç' diyor, hile değilim diyince vay halimize. Diyecek bir şey yok.

15 yaşından küçüklere çoklu oyunlar hükümet tarafından yasaklanmalı.
Bana hile denince gaza geliyorum hocam. Sadece hs için oynuyorum evet hileyim diyorum, çıldırıyor herifler :D

Cs 1.6'da rate ayarları bana göre çok güzel olan bir serverda oynuyordum, adminleri ağır ergendi. 1 banlandım 2 banlandım bir dahada oynamadım orada. Öyle bebelerden uzak durucaksınız tek çare o.

Arkadaşlar bu kadar kasmanıa hiç gerek yok. Susturun gitsin ya. Birisi sürekli takımı mı suçluyor? Sustur. Küfür mü ediyor? Sustur. Bunu deneyin bir süre sonra rahatlamaya başlayacaksınız. Ben mesela bana söylenen bir lafın altında kalmayı hiç sevmem. Susturuyorum, duymuyorum. :D

Sen LoL'de görecen. Master Yi ile 32-4 gittim. Adam hile hile dedi. Hayır Master benim ana herom zaten her şeyini bilirim. Sana ne arkadaş sana ne ? Neden sövüyorsun diyorum adam bana anca hile diyor.

Hile misin değil, 'kapa lan şu wallı p'ç' diyor, hile değilim diyince vay halimize. Diyecek bir şey yok.
İşi bilmiyorsunuz o yüzden küfür yiyorsunuz :D Türkçe oyun oynamadığımı önceki bir konuda yazmıştım. Neyse oynadığım nadir bazı oyunlarda Türkler oluyordu daha doğrusu çocuklar çoğunlukta. Yapacağın şey şu:
Hile açtın diyorsa sende aç diyeceksin. Çoğu oyunda SS alıp raporlama mevcut. Sende onlara diyeceksin hile kullanıyorsam SS al raporla diyeceksin.

Murat hocam :yerlerde::yerlerde::yerlerde::yerlerde::yerlerde::yerlerde: İyi güldüm yalnız. Ava giderken avlanacak. :LOL::LOL: Oyunda hile yok abi, hala hilesin deyip küfür ediyor. Video çek diyorum, hala küfrediyor. Bir el atıyım, hile diyenlere siz de açın diyeceğim olmazsa. :ROFL:

Bende İnfestation: Survivor Stories adlı oyunu uzun süre oynamıştım... Oyunda, Türk oyuncuların sayısı artınca resmen hile patlaması yaşandı, her iki adımda bir hackerla karşılaşmak içten oldu! Ve hangi Türk klanına girsem, eğer sayılarıda çoksa on kişi felansa mesela, o klanda en az 3/4 tane hileci olurdu! Yahu oyunu zevk için değil, oyun içindeki eşyalar için oynuyorlardı. Tabi hilecilerin yaşıda küçük olunca item kaybetme küfür sebebi oluyordu. (n)
Edit: Git gide artan hilelerden oyunun serverlerinde hiç kimse kalmadı, açılan yabancı serverler tercih edilmeye başlandı. Onlardan da Türk' lerin çoğunluğu yakaladığı serverler halen makro ve hile ile boğuşuyor! :confused:

CS:GO'da da karşıya Türkler gelmesin. Yoksa Headshot atmak yasak.

Hile misin *ç?
Ben arkadaş çevresinde CS 1.6 felan oynarken sniper tüfeğini almamı istemezlerdi! Alıcak olursam oynamazlardı. :ROFL: Hepsini tek tek avlardım... :cool:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı