Bu ülkenin gençliğine bir hayat borçlusunuz

Size abi tavsiyesi, çok iyi okuyun.

Videodaki çocuk ayrı looser 12 yaşında geceleri uyuyamıyorum diyen kişi ayrı loserdir.

Z kuşagı hayatımda gördügüm en karamsar kuşak. Şimdi size her şeyin çözümünü yazıyorum.

1-2023'te zaten hükümet degişecek.
2-bu kötü gidişat 2030 yılına kadar en geç toparlar. 2030'da her şey güllük gülistanlık olacak

Z kuşagının yapması gereken tek şey derslerine çalışıp kendisini geliştirmek en geç 2030 yılında her şey normale dönünce bu dediklerimi yapıp kendinizi geliştirirseniz, harika iş yerlerinde paşalar gibi maaşla lüks hayat süreceksiniz. Ve şimdi zaten para kazanmadıgınız için her şeyi düzgünce alamıyorsunuz yani şu an ülkede dolr düşük olsa bile ailenizin eline baktıgınız için yine istediginiz şeyleri alamayacaktınız.

Bu loser kafayla devam edip, pes edip her şeyi boşlarsanız ve karamsarlıktan kendinizi kurtaramazsanız 2030'de en geç her şey düzeldigi vakit bomboş birer bireyler olarak ortalıkta dolanacaksınız. Bu sebeple pes etmeyip hedef koyun önünüze ve o yolda ilerleyin ama videoyu izledigim gibi bir kafa yaşıyorsanız Z kuşagı degil, biz onu loser kuşagı yapalım. Sizden bir şey olmaz 🤣🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Z kuşagı loooooooooooooooooseer kuşagı 🤣 🤣 🤣 size abi tavsiyesi çok iyi okuyun.

Videodaki çocuk ayrı looser 12 yaşında geceleri uyuyamıyorum diyen kişi ayrı loserdir.

Z kuşagı hayatımda gördügüm en karamsar kuşak. Şimdi size her şeyin çözümünü yazıyorum.

1-2023'te zaten hükümet degişecek.
2-bu kötü gidişat 2030 yılına kadar en geç toparlar. 2030'da her şey güllük gülistanlık olacak.

Z kuşagının yapması gereken tek şey derslerine çalışıp kendisini geliştirmek en geç 2030 yılında her şey normale dönünce bu dediklerimi yapıp kendinizi geliştirirseniz, harika iş yerlerinde paşalar gibi maaşla lüks hayat süreceksiniz. Ve şimdi zaten para kazanmadıgınız için her şeyi düzgünce alamıyorsunuz yani şu an ülkede dolr düşük olsa bile ailenizin eline baktıgınız için yine istediginiz şeyleri alamayacaktınız.

Ama bu loser kafayla devam edip, pes edip her şeyi boşlarsanız ve karamsarlıktan kendinizi kurtaramazsanız 2030'de en geç her şey düzeldigi vakit bomboş birer bireyler olarak ortalıkta dolanacaksınız. Bu sebeple pes etmeyip hedef koyun önünüze ve o yolda ilerleyin ama Video'u izledigim gibi bir kafa yaşıyorsanız Z kuşagı degil biz onu loser kuşagı yapalım sizden bir şey olmaz 🤣🤣

1- Ya gene RTEseçilirse?
2- Bu durumda nasıl karamsar olamayalım?
3- Ders çalışıyoruz fakat ya durum daha da kötüye giderse? Emeklerimiz boşa giderse?
4- Ya 2030'a kadar dayanamazsak?

Geri
Yukarı