Buds FE alınır mı?

@KojiroHyuga04 almıştı deneyimlerini kendisi söyleyebilir.

Buds 2'de 360 Audio var, mikrofonu biraz daha iyi vs diye gidiyor. Ses kalitesi olarak Buds FE daha iyi olduğundan tercihim olur ancak Buds 2 moru çok güzel.

@KojiroHyuga04 almıştı deneyimlerini kendisi söyleyebilir.

Buds 2'de 360 Audio var, mikrofonu biraz daha iyi vs diye gidiyor. Ses kalitesi olarak Buds FE daha iyi olduğundan tercihim olur ancak Buds 2 moru çok güzel.
Arada 300 TL fark var, Buds 2 için değer mi hocam ?

Buds FE üzer mi? Gözüme daha hoş geldi gibi.

Yani renk hastalığın yoksa 300 az verip güzel bir kılıf alır, üzerine de zurna dürüm yiyebilirsin.
Renk hastalığım yok :D Öyle yapacağım o zaman, Kojiro hocamızı da bekleyelim..

Renk hastalığım yok :D öyle yapacağım o zaman, kojiro hocamızı da bekleyelim.

Deneyim deneyimdir. Bugün yarın almışsın fark etmeyecek.

En son "hoşuma gitti" demişti.

Buds FE'nin kullanım süresi 1 saat daha fazla ve ANC'si oldukça iyi, kulakta duruş pozisyonu da Buds2'den daha iyi. Buds2'in ses kalitesine genel olarak daha iyi diyenler var ama devasa farkları olduğunu sanmıyorum. 1 saatlik fazla kullanım ve daha iyi ANC'yi tercih ederdim.

Buds 2'de 360 Audio var...
Bu arada 360 Audio için Samsung telefon şart. Game Mode için de Samsung telefon şart. Tabii bir güncelleme geldiyse ve Android cihazların tümünü kapsayacak şekilde açıldıysa onu bilmiyorum. Buds2 güncel olarak elimde var ancak iPhone XR ile kullandığım için yazılım desteği olmadığından bakamıyorum :ROFL:

Buds FE'nin kullanım süresi 1 saat daha fazla ve ANC'si oldukça iyi, kulakta duruş pozisyonu da Buds2'den daha iyi. Buds2'in ses kalitesine genel olarak daha iyi diyenler var ama devasa farkları olduğunu sanmıyorum. 1 saatlik fazla kullanım ve daha iyi ANC'yi tercih ederdim.

Bu arada 360 Audio için Samsung telefon şart. Game Mode için de Samsung telefon şart. Tabii bir güncelleme geldiyse ve Android cihazların tümünü kapsayacak şekilde açıldıysa onu bilmiyorum. Buds2 güncel olarak elimde var ancak iPhone XR ile kullandığım için yazılım desteği olmadığından bakamıyorum :ROFL:
Xiaomi 11T cihazda güzel performans verir mi peki Buds FE hocam?

Xiaomi 11T cihazda güzel performans verir mi peki Buds FE hocam?
Evet, ayni zamanda Galaxy Wearable Android destekli bir uygulama, yazilim guncellemesi ve kulaklik ayarlamasi da yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı