Büyüyen aktivist saçmalığı

• Konuyu başlatan 524192
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 949
Bunlar bir de müzelere gidip sanat eserlerini talan eden insanlara tekme tokat dayak atılsa bir daha böyle bir şeye cesaret edemezler diye düşünüyorum.

Aklıma vegan protestosunda kebap gömen reis geldi :D Tekrar açıp izleyip rahatladım. Nasıl da kuduruyorlar karşısındaki kuduruk karılar ama :D
Hele şu 2. aşırı sinir bozucu ve cringe.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar bir de müzelere gidip sanat eserlerini talan eden insanlara tekme tokat dayak atılsa bir daha böyle bir şeye cesaret edemezler diye düşünüyorum.
Yalnız ABD ve Avrupa'da şöyle bir durum var; fiziksel saldırıya geçerseniz direkt tutuklanırsınız, küfür hakaret dahi tutuklanma sebebi olabiliyor, en azından tazminat ödersiniz. Bizdeki gibi "Gideyim birinin ayağına sıkayım, akşamına tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılıp "Niye beni şikâyet ettin?" diye adamn diğer ayağına da sıkayım" veya "Öldüreyim de nasıl olsa 5-10 senede çıkarım, arada af çıkarsa daha önce bile çıkarım" durumu yok yani.

Düşünsene o kadar refahın var, toplumun güzel, iyi arkadaşlıkların var, her gün partiye, sinemaya veya istediğin yere gidebiliyorsun. Ama sonra tüm bu nimetleri hiçe sayıp gidip marketleri yıkıyorsun, insanların yediği yiyecekleri yerlere döküyorsun, her şeye karşısın. Ya bu hayvan tamam artık öldü, bırak da bari insanlar yesin. Yere attığında o hayvan daha mı mutlu oldu? Bıktım artık bu insanlardan, bizim toplumumuzun çok sıkıntısı var, onlarda bu tip insanlardan var. Yok mu düzgün bir ülke?

Sen hayvansal gıda tüketmezsen tüketme. Bunun yanlış olduğunu savunuyorsan savun. Ama gidip bir markete saldırmak garip bir kafa. Onu bunu geçtim adamın ekmeğiyle neden oynuyosun.

Özellikle Avrupa'da gördüğümüz Vegan Aktivistler sanırsam protein yetersizliğinden ortaya çıkan “talan etme” davranışları sergiliyorlar. Marketere girip sütleri yere dökmeler, Fast food dükkanında yere kan dökmeler falan. Ne düşünüyorsunuz bu saçmalık hakkında?

Bahsettiğim süt olayı;

Bu sadece ufak bir örnek daha çok fazlası var aratırsanız bulursunuz.
Veganların şu huyunu anlamıyorum. Tamam sen yeme istediğini. Benim yediğime niye karışıyorsun? Et yiyorum ve yemeye devam edeceğim.

Aklıma vegan protestosunda kebap gömen reis geldi :D tekrar açıp izleyip rahatladım. Nasıl da kuduruyorlar karşısındaki kuduruk karılar ama :D
Hele şu 2. aşırı sinir bozucu ve cringe.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kebap yiyen adami postal Dude'a benzeten bir tek ben olamam hayir.

Geri
Yukarı