Burak Oyunda ve düşüşü

O küçük çocuklar büyüdü ve çoğunun kendi PC'si var. İzlemek yerine oynuyorlar. Ayrıca oyun videoları eskisi kadar tutulmuyor. Bak Enes batura içeriğini değiştirmese bu kadar büyüyebilir miydi?

Biraz da YouTube'dan dolayı sanırım. YouTube bazı konularda haksızlık yapmış ona. Eski bir canlı yayınında öyle söylemişti. Bildirimler gitmemeye başlamış vs.
Cidden bugün küçük yaştakiler hariç bildirimden gidip video izleyen sayısının ciddi bir sayı olduğunu düşünmüyorum. Diğerlerini bilmem ama şahsen ben ne izlemek istersem aratır kendim açarım.

@mustaine, o da olabilir. Önemli bir etken çünkü.

Ama ben yine de takdir ediyorum Burak'ı eğer cidden YouTube'un da payı varsa. Sevdiğinden dolayı bu işi yaptığını kanıtlamış oldu. Önceden milyonlar izlenen adam şimdi yarısı bile izlenmiyor. Çoktan bırakırdı çoğu kişi. Çizgisini hiç bozmadı. Sevdiği için yaptığını düşünüyorum bu yüzden. Takdir etmek lazım bu konuda.

Sadece o değil, gereksiz oda, Minecraft evi gibi kanallar da unutuldular. Rulinggame çocuklara yönelmişti ve birkaç yıl bayağı iyi gitti. Sıkı takipçileri bu konuya üzülse de onun amacı kazançtı.

Cidden bugün küçük yaştakiler hariç bildirimden gidip video izleyen sayısının ciddi bir sayı olduğunu düşünmüyorum. Diğerlerini bilmem ama şahsen ben ne izlemek istersem aratır kendim açarım.

O bildirimler ve @Hakan_SS'in de dediği algoritma çok önemli. Onlar olmadan kanalınızın gelişme ihtimali yok maalesef. Aramakla olmuyor öyle sadece.

Sadece o değil, gereksiz oda, Minecraft evi gibi kanallar da unutuldular. Rulinggame çocuklara yönelmişti ve birkaç yıl bayağı iyi gitti. Sıkı takipçileri bu konuya üzülse de onun amacı kazançtı.
Minecraft Evi YouTube izlenmese bile pek çok proje de yer almıştı.
O bildirimler ve @Hakan_SS'in de dediği algoritma çok önemli. Onlar olmadan kanalınızın gelişme ihtimali yok maalesef. Aramakla olmuyor öyle sadece.
Yani hocam benimki tamamı ile bir eski takipçi sitemi. Sürekli izleyenler bile bıraktıysa bir nedeni vardır. Bunu gidip algoritmaya bağlamak mantıksız geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı