Canlı derslerden memnun musunuz?

Ben bugüne kadar 70 80 tane canlı derse girmişimdir. (Daha doğrusu girmeye çalışmışımdır.) daha doğru düzgün kasmadan donmadan kopmadan bir canlı ders işleyemedim. Ama olsun ayasofya camii oldu!

Asıl soru memnun olan var mı? Hocaların interneyi neredeyse yok. Hocam internetiniz kötü diyince off arkadaşlar dersi takip edelim diyorlar. Hiçbir türlü anlatamıyorum. Dersi belli bir şekilde arkada oyun oynayan var. Hoca ona kızmıyor gelip internetiniz kötü diyene kızıyor.

Hayır hiç memnun değilim. Öğretmenler sanki zorla açıyor gibi. Adam maske falan takıyor musunuz diyor maskeyi koluna takmış. Öteki dışarda işini halledip dersi anca açabilmiş. Kendini komik zannedenler mikrofonunu açıp sesi yankı yaptırıyor veya bilerek ses yapıyor. Onları izleyeceğime Youtube üzerinden ders dinlerim 4 kat daha iyi. Gerçi benim okuduğum okul iyi sayılmaz onun da etkisi var.

Ders sayısı azaltılabilir. 9.00-15.00 arasi Full bilgisayar başındayız. Gene 10dk ara var. Ama geçen dönem sabah 9.00-17.00 arası her ders 60dk şeklinde mola olmadan isliyorduk.

Ders sayısı azaltılabilir. 9.00-15.00 arasi Full bilgisayar başındayız. Gene 10dk ara var. Ama geçen dönem sabah 9.00-17.00 arası her ders 60dk şeklinde mola olmadan isliyorduk.

17:50'ye kadar dersimiz var. 12:30'da bitiyor 4 saat mola var yaklaşık o 4 saatlik sozde mola da da Zoom dersleri oluyor. Hocalar link göndermeden derse giriyorlar kendi kendilerine sonra niye Zoom'a gelmiyorsunuz diyor 17:50'de ders biter mi arkadaş? Kendimize ne zaman kalıyor ne bir şey. Daha o saat 6'dan sonra unutmamak için 1-2 saatlik tekrar yapıyorum etti mi sana saat 8. insanda ne heves kalıyor ne başka bir şey...

Geri
Yukarı