Canlı derslerden verim alabiliyor musunuz?

Canlı derslerden verim alabiliyor musunuz?

• Evet

Oy: 5 6,0%
  • Hayır

Oy: 44 53,0%
  • Eh işte...

Oy: 34 41,0%

• Oy verenlerin toplamı
    83
he bir de tarih hocamız var tabii. Her dersinde araba kullanıyor ve yoldayken ders anlatıyor, verimliliği tahmin edebilirsiniz.
😂 Bu hocadan bizde de var. Bazen aracı sürüyor bazen bir kenarda duruyor ama arabadan ders anlatıyor. Artık adamın orada yaşadığını düşünmeye başladım.

Hocalar bilgisayar kullanmayı bilmiyor. Saçma sapan sürekli sesi kesiliyor, donuyor. Ne dediği anlaşılmıyor. Hadi hocayı geçtim, öğrencilerde insan değil ki. Herkes bir ağızdan konuşuyor, gürültü kirliliği oluyor. Keşke bu seneyi direkt dondursalardı, okul falan olmadan güzel güzel yaşardık bir sene.

Bizim sınıfta tam tersi herkes susuyor ve kimse cevap vermiyor.

Yaklaşık %20 verim alabiliyorum çünkü hocalar yapmak istediklerini yapamıyor, anlatmak istediklerini tam olarak anlatamıyor. Bilgisayar başında olduğumuz için dikkatimiz her an dağılabiliyor ayrıca bazen EBA çöküyor derse giremiyoruz, girdikten sonra çıkamayabiliyoruz. Teknik sorunlar harikulade gerçekten.

Teknik sorun dışında da kimsenin %50 üstü verim alabileceğini sanmam çünkü sistem o kadar iyi değil.

Attıkları ders programları bile tutmuyor, derslerimizi EBA çöktüğü zaman işleyemiyoruz, nasıl verim almamızı bekliyorlar? Ayrıca sınav yapacaklar gerçekten üzücü.

Hayır, sınav yapacaklarmış birde :D,canlı dersle olmuyor bu kesin bir şey, hele Türk eğitim sistemiyle gerçek dersle de olmuyor ama ayrı konu.

Geri
Yukarı