Casper yeni Nirvana C800'ü çıkardı - i7'li ısıtıcı

Bu çöpün niye haberini yapıyorsunuz anlamıyorum ki.

C800 mükemmel demedim zaten olum üzülüyorum yerli markaların böyle olmasına hemen önyargı yapma dedim
Tam 2.5 yıldır casper kullanıyorum ve pişmanım keşke o gün o bilgisayarı almasaydım diyorum zira aynı fiyata daha kaliteli markaların bilgisayarları varmış.(Laptop)
Ha birde unutmadan önce Minecraft'da bile 90 dereceye çıktığını da belirteyim, kışın kombileri kapatıyoruz onu açıyoruz tamam !

Bu çöpün niye haberini yapıyorsunuz anlamıyorum ki.

Tam 2.5 yıldır casper kullanıyorum ve pişmanım keşke o gün o bilgisayarı almasaydım diyorum zira aynı fiyata daha kaliteli markaların bilgisayarları varmış.(Laptop)
Ha birde unutmadan önce Minecraft'da bile 90 dereceye çıktığını da belirteyim, kışın kombileri kapatıyoruz onu açıyoruz tamam !

C800 mükemmel demedim zaten olum üzülüyorum yerli markaların böyle olmasına hemen önyargı yapma dedim
Hocam Casper Türkler için kara leke. 6 sene kullandım. Evet Türk malı ama Türk kalitesinde değil.

Türk kalitesi ne diyenler MPT 76' ya bakabilir!

Aynen. Türk kalitesi işte bu.

Image1470986171.221433.jpg

[emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303]

Gerçek kalite bu, bize fason malı "Türk Malı" gibi satmaya kalkanların "malı" mal değil.

Bende bu laptop ile ilgili konu açmayı düşünüyordum. Casperın televizyon reklamında Gtx 950 ekran kartı olduğunu söylüyor yani m'i belirtmemiş. Tam bir fiyasko.

Yeni konular

Geri
Yukarı