Celal Şengör taciz skandalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Prof. Dr. Celal Şengör'ün katıldığı Zoom etkinliğinde öğrencisine uyguladığı tacizi ‘anı anlatır' gibi rahat şekilde anlatması tepki çekti.
Bu adam kendi alanında başarılı ama yaptığı aklım almıyor resmen...
Bu arada sosyal medyada feministler bayağı tepki gösterdi.
Kaynak:

Tepki göstermek için dinci olması gerekmiyor. Birçok yerde normalleştirmeye çalışan olmuş.
Yaptığı cinsel tacizdir. Bilgili olması umrumda değil. Kendisini severek takip ederdim ama saygım yok oldu.

Ülkedeki insanlar artık iyice kafayı sıyırmış. Kimi çocuğunu kızını vuruyor taciz ediyor Z kuşağı ayrı dert zaten. Bir an önce şu ülkeden ayrılmak istiyorum ama nerdee.

Saygı duyduğum, sevdiğim bir insandı. Fakat bu yaptığı cinsel tacize girer, kız nasıl dava açmamış hayret ediyorum.
Şimdi birçok kişi bunu İslam dinine inanmamasına bağlar.

Sizin görüşünüze saygı duyuyorum ama bu adamın neyine saygı duyduğunuzu anlamıyorum, daha önce de benzer bir anısını paylaşmıştı zaten adamın karakteri bu, bunun inançla alakası yok.

12 Eylül döneminde millete dışkı yedirilmesini işkence olarak görmeyen bir kafadan bahsediyoruz.

Başı kapalı bir kadın görse demediğini bırakmaz ama canlı yayında yaptığı tacizi ballandıra ballandıra anlatır. Sorsan çok bilgili, sorsan çok kültürlü, sorsan çok saygılı, sorsan çok aydın... Suç bu adamda değil, suç böyle zihniyetlere sahip insanları yere göğe sığdıramayan toplumumuzda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı