Rehber Chrome Tavsiye Ettiğim Ayarlar ve Uzantılar

Nedeni ne bilmiyorum. Ama gördüğün gibi adres çubuğu bende koyu mod oluyor. Arama çubuğu ise harici bir site olarak çalıştığından, beyaz gözüküyor.

Silip baştan kurdum valla öyle düzeldi bilgin için teşekkür ettim üstadım

Teşekkürler çok faydalı bir yazı olmuş.

Hocam bu halen duzeltilmedi mi, en son 1-2 ay once kullandigimda bile ayni sorun oldugu icin kaldirmistim sistemden. Ya da Kaspersky kullanmaya devam edip o ayari kapatsam cozulur mu sorunum, saglikli calisir mi Kasperksy?

Faydalı bilgi için teşekkürler hocam Bu eklentileri Kiwi Browser'a koyucam.

Hocam bu halen duzeltilmedi mi, en son 1-2 ay once kullandigimda bile ayni sorun oldugu icin kaldirmistim sistemden. Ya da Kaspersky kullanmaya devam edip o ayari kapatsam cozulur mu sorunum, saglikli calisir mi Kasperksy?
Biraz geç oldu ama olsun. Kaspersky o işlemi kapattığında da güvenlik sağlıyor. Ayrıca Kaspersky'nin uzantısına da gerek yok. Uzantısını da tamamen kaldırabilirsin.

Hocam sizce en iyi tarayıcı hangisi Chromium tabanlı browser olarak bende alışkanlık olmuş 2010'den beri Chrome kullanıyorum devam edeyim mi yoksa Brave,Vivaldi geçiş yapmalıyım sizce ?

Hocam sizce en iyi tarayıcı hangisi Chromium tabanlı browser olarak bende alışkanlık olmuş 2010'den beri Chrome kullanıyorum devam edeyim mi yoksa Brave, Vivaldi geçiş yapmalıyım sizce?

Bence Google Chrome kullanmaya devam edin çünkü alışınca bırakmak kolay olmuyor.
Size uBlock Origin yerine AdGuard MV3 öneririm.
AdGuard MV3 link:

Hocam sizce en iyi tarayıcı hangisi Chromium tabanlı browser olarak bende alışkanlık olmuş 2010'den beri Chrome kullanıyorum devam edeyim mi yoksa Brave,Vivaldi geçiş yapmalıyım sizce ?

Rahat bozmaya hiç gerek yok Chrome'da rahat iseniz oradan devam edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…