Çince dövmenin çevirisi doğru mu?

• Konuyu başlatan WoaS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 96

WoaS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dövme yaptırmaya karar verdim.
Bileğime bu şekil karma yazdıracağım.

1711780512789.png

Çin çok garip bir memleket olduğu için alfabeleride garip neyin ne anlama geldiğini anlamak çok zor, karmanın Çincesinin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum translateden çevirdiğimde.

1711780448611.png

Böyle çıkıyor yazılışı ama internette baktığımda.

1711780475134.png

Böyle bir şekil var. İkisi de aynı anlama mı geliyor yoksa farklı mı çözemedim. Yaptırınca da yanlış anlamlı bir şey yaptırmak istemiyorum.

Bu arada şöyle bir şey düşündüm. Translateden çevirdiğim bu en üstteki kareli olan Çince anlamı.

Ama bu diğerinin altında chinese symbol yazıyor acaba biri kelime anlamı biri sembolü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dövme yaptırmaya karar verdim.
Bileğime bu şekil karma yazdıracağım.

Eki Görüntüle 2154153

Çin çok garip bir memleket olduğu için alfabeleride garip neyin ne anlama geldiğini anlamak çok zor, karmanın çincesinin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum translateden çevirdiğimde.

Eki Görüntüle 2154149

Böyle çıkıyor yazılışı ama internette baktığımda.

Eki Görüntüle 2154151

Böyle bir şekil var. İkisi de aynı anlama mı geliyor yoksa farklı mı çözemedim. Yaptırınca da yanlış anlamlı bir şey yaptırmak istemiyorum.

Bu arada şöyle bir şey düşündüm. Translateden çevirdiğim bu en üstteki kareli olan Çince anlamı.

Ama bu diğerinin altında chinese symbol yazıyor acaba biri kelime anlamı biri sembolü mü?

En üstteki yani çeviriden baktığınız doğru Çince alttaki Japonca anlamıda teşebbüs gibi bir şey çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı