Çin'den gelecek olan aşıyı vurulacak mısınız?

Çin aşısını vurduracak mısınız ?

• Evet Ben Güveniyorum Aşıya

Oy: 19 10,3%
  • Hayır Hiç Güvenmiyorum

Oy: 63 34,2%
  • Salgını Başlatan Yerden Aşı Almak Mantıklı mı ? Ben Sana Soruyorum

Oy: 45 24,5%
  • Aşı İle Daha Henüz Bilgi Karanlığı Var Belki de Zararlı Biraz Vakit Geçsin

Oy: 87 47,3%
  • Daha Güvenli Aşılar Var Be

Oy: 22 12,0%

• Oy verenlerin toplamı
    184
Kesinlikle aşı karşıtı değilim, ama nedense bu kadar hızlı geliştirilen bir aşının yada aşıların bu kadar güvenilir olduğu düşüncesine karşıyım. Denekler üzerinde sıkıntı çıkmaz ise bende kendime vurdururum ama benim düşüncem 3 ay içinde insanlarda sorunların ortaya çıkacağı.

Vurdurmayacağım, aşı olucam.
İkisi de aynı mantık.
keloglan-masallari-tas-makas_9407287-149760_854x480.jpg

Arkadaşlarım. Çin'de çıktı virüs fakat pek çok virüsle uğraştı Çin, Kore grubu. Uzun yıllardır bu virüs ailesine karşı çalışmalar yapıyorlar. Ben devlet destekli olan aşılarına güveniyorum fakat testleri tamamlanmamış aşı geliyorsa katiyen vurulmam.

Sanki adamlar zevkine salgın yarattı ne bu komple teorileri insanlık bu tarz hastalıklara aşılmalı ve bu doğanın kanunu güçlü yaşar zayıf ölür. Korona önceden de vardı Çin'in bir oyunu değil.

Sanki adamlar zevkine salgın yarattı ne bu komple teorileri insanlık bu tarz hastalıklara aşılmalı ve bu doğanın kanunu güçlü yaşar zayıf ölür. Korona önceden de vardı Çin'in bir oyunu değil.
Kimse alemin fedaisi olmak istemiyor, adına ister komplo teorici de ister korkak. Önden sizi almamız lazım, gonullu musun?

Geri
Yukarı