Monster laptoplara karşı olan ön yargı değişti mi?

Monster laptoplara karşı olan önyargı doğru mu?

• Evet

Oy: 7 31,8%
  • Hayır

Oy: 15 68,2%

• Oy verenlerin toplamı
    22
  • Anket kapandı .
Bir eliyle tavuk dürüm yerken diğer eliyle laptopa "aha böyle soğur" diye matkapla delik açan, çoluk çocuk kandırmak için "açamadığı oyun olursa iade" gibi komik bir slogan kullanan kurumsallıktan uzak bir firma ağzıyla kuş tutsa beni ikna edemez.

Dizüstü, monitör vb. komplike cihazlardır ve işini bilenden, kendi AR-GE departmanı olan firmalardan alınır. Ama dersen Monster mousepad alınır mı diye neden olmasın?

Yanlışlıkla hayıra bastım pu. Malzeme kalitesi çok iyi değil ve soğutma performansı da iyi değil. Mümkünse alınmamalı.

Bir eliyle tavuk dürüm yerken diğer eliyle laptopa "aha böyle soğur" diye matkapla delik açan, çoluk çocuk kandırmak için "açamadığı oyun olursa iade" gibi komik bir slogan kullanan kurumsallıktan uzak bir firma ağzıyla kuş tutsa beni ikna edemez.

Dizüstü, monitör vb. komplike bir cihazlardır ve işini bilenden, kendi AR-GE departmanı olan firmalardan alınır. Ama dersen Monster mousepad alınır mı diye neden olmasın?
Mousepad de alinmaz aldim aylar gecti hala koku yapiyor :D Mouse'un alti full plastik kokusu dolu suan. Laptopunu da kullandim igrenc bir firma. Kaliteli urunleri var ancak onlar da fazla pahali.

Yanlışlıkla hayıra bastım pu. Malzeme kalitesi çok iyi değil ve soğutma performansı da iyi değil. Mümkünse alınmamalı.

Ben de başlığa göre "hayır" oyu verdim meğer anket sorusu başlıktan farklıymış.

Teknik servis çalışanı olarak konuşayım Monster cihazlarda alındıktan kısa bir süre sonra ortalama 2 yıl içerisinde çipset yanıyor tamiri yapıldıktan sonra en fazla 6 ay dayanır ki çipset tamiri kesin sonuç vermeyebilir garanti hizmetleri çok kötü garantiye yollanmış bir cihaz getirdi müşteri bize cihaz silinmemiş toz içinde bırakılmış üstelik yanlış işlem uygulanmış bunun yanı sıra panel kasaya yapışık silikon bant gibi bir malzeme ile yapıştırmışlar menteşe ayarı yapılacakken ya da başka bir tamir yapılacakken sıkıntı çıkartıyor ya kapağı çıkartacaksın ya da paneli kıracaksın başka seçenek yok kullanılan çipler vesaire hepsi neredeyse fason üretim parçalardan oluşuyor kasası çok da sağlam değil bazı darbelerde kendini direk bırakır ilk aldığınız zamanlarda 2 yıl kadar memnun kalırsınız sonra üzülürsünüz başka tamirci arkadaşlar varsa bana katılacaktırlar şu anlık hatırladıklarım bu kadar.

Dizüstü, monitör vb. komplike bir cihazlardır ve işini bilenden, kendi AR-GE departmanı olan firmalardan alınır. Ama dersen Monster mouse pad alınır mı diye neden olmasın?

Laptopları kendileri üretmiyorlar ki zaten, logo basıyorlar. Üretim aşamasıyla pek bir alakası yok Monster firmasının. AR-GE kısmıyla da alakalı olduğunu pek düşünmüyorum.

Geri
Yukarı