Cinsellik yanlış mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Denetlenmesi gereken okadar kötü türk dizileri saçma yayınlar varken netflix vb. insanların ücretini kabul ederek ödediği hizmet aldığı platformlara sansür uygulamak müdahale etmek kadar saçma birşeyin ülkemizden gelmesi şaşırtmadı.Hergün daha kötü ne yapabiliriz diye düşünüyorlar sanırım.

@Lautzen bilip bilmeden yorum yapma. Herhangi bir Müslüman'in kötü şeyler yapması Müslümanlık'in aslını değiştirmez.
Ben susluman falan değilim. Allah için yaşamaya çalışıyorum. Para bulunca cebe indirecek değil de sahibini arayacak biri.

Bastırılmış duygular patlama yaşar. Erotik içerikleri engelledikçe, ulaşılamaz oldukça taciz ve tecavüz artış gösterecektir.

Kim bilir wiki kapalı diye bilgi patlaması yaşarız. :D

Yolda milletin karısına kızına bakarsınız her türlü ..... liği yaparsınız ama lafa gelince , müslümanım ben dersiniz. Siz müslüman değil süslümansınız.
Hayatımda gördüğüm en boş insanlardan olabilirsin. Adama boşu boşuna iftira atıyorsun. Ben de sana iftira atayım o zaman. Sende Atatürkçüyüm diyip parkta tokatlayanlardanmısın?

@yika38 nerede yaşamak istersem orada yaşarım. Özgür bir ülkede yaşıyorum.

Özgür bir ülkede yaşamanız, ülkemizin şeriatla yönetileceği anlamına gelmez. Herkes istediğini izler. Tabii, Netflix olmasa herkesin dini kendine, dinde zorlama yok. Değil mi? Ama bu tür içeriklere gelince vay efendim Netflix ahlak bozuyor. Bunu önce televizyonda herkesin önünde duran karısına kızına tecavüz eden, çocuk evliliğine yönelten dizilere söyleyin.

@105993 konunun mitoz ile alakası yok. Seks yapacaksan evinde yap, neden kamera karşısında yapıyorsun? Başka bir pencereden bakmak gerekirse insan niye yapmak yerine izler anlamıyorum.

O da onun sorunu; izlemek istemeyen izlemez, en iyi cevabı da böyle vermiş olursunuz. İzlemeyerek.

@Lautzen konunun Araplık ile alakası yok. Arapları iyi bir Müslüman olarak görmüyorum. Zaten ibadetimi istediğim yerde yapabilirim.

Burada Arap tarihini tek tek anlatmayayım.

Arapların 1900'lü yılların başında İngilizlerle birleşip bizi arkamızdan vurduğunu, günümüzde petrol kaynaklarıyla ABD'nin kuklası olmak için neler yaptığını, İsrail'in masum Filistinlilerin katledilmesine nasıl destek verdiğini anlatmayayım.

Ayrıca Araplar madem Müslüman, o zaman neden Afrika'daki aç çocuklara bir yardım eli uzatmıyor? Neden kazandıkları o paraların sadece kırkta biriyle bir hayırseverlik davranışında bulunmuyorlar?

Ayrıca ibadetinizi kıyafetiniz ve bulunduğunuz yer temiz olduktan sonra istediğiniz yerde yaparsınız. Kimse size karışmıyor. Allah kabul etsin.

Son düzenleme:
Hic politik dogruculuk kasamayacagim, cinselligi ahlaksizlik olarak goren kitlenin boyle dusunmesinin en onemli sebebi Islam'dir.

Sevismek, opusmek, el ele tutusmak, sarilmak vs hep ahlaksizlik bunlara gore.

Kendilerinin yapmamayi tercih etmelerine duydugum saygi, "ben yapmiyorum oyleyse sen de yapmayacaksin" dayatmasini gorunce kayboluyor.

Yarin rejim yapmaya basliyorum, yolda kebap yiyenlere engel olacagim. --> Ayni mantik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı