CM Masterpulse MH530 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Tekrardan merhabalar, kulaklık bugün elime geçti ve ilk izlenimlerimi aktarmak istiyorum.
İlk olarak kulaklığın ses kalitesini gerçekten beğendim gerek oyun kalitesi gerekse müzik kalitesi beni tatmin etti. Fakat bu tabii ki kişisel bir olay ben kulak içi 50 TL'lik bir kulaklıktan geçiş yaptığım için bir anda seviye atladım. Onun dışında kulaklığın malzeme kalitesi de oldukça iyiydi.
Beğenmediğim yönleri ise biraz fazla ağır buldum ve bundan dolayı rahatsızlık hissettim.
Mikrofunu son seste iseniz sesi karşı tarafa yankı yapabiliyor.
Sonuç olarak kulaklığı gerçekten beğendim ve tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bu kulaklığı almak istiyorum ama bir türlü kulaklığın kaç gram olduğunu bulamadım. Acaba ağırlığını ölçüp paylaşabilir misiniz? @Akif @Cooler Master Türkiye

Bence biraz taraflı bir görüş olmuş çünkü Arctis serisinin rahatlığını geçmesini bırak erişemediği bir gerçek ve ayrıca çok yönlü mikrofonu bir yandan artısı olarak, diğer yandan ise eksisi olarak görüyorsunuz pek bir şey anlamadım.

Son düzenleme:
Arctis serisini sevmesem de, MH serisinden kesinlikle daha rahat. Totalde daha ön plana çıkıyor. Ayrıca çok yönlü bir mikrofonun artısını da göremiyorum. Pazarlama taktiği bana göre.

@SideWinder neden sevmiyorsunuz Arctis serisini?
Şöyleki, ben normalde Void kullanıyorum. Tabii bundan önce Steelseries V2 ve V3 serilerini kullanmıştım.

İşin açıkçası, V2 ve V3'de çok dandik kablolar ve dandik mikrofonlar bulunuyordu. Sesi yalıtamaması da cabası. Tabii Prizm serisinde mikrofonu ve ses yalıtımı çözmüşlerdi. Ama kablo yine dandikti. Düğüm oluyordu.

Arctis 5'i kulağıma ilk taktığımda malzeme kalitesinde yol kat ettiklerini hissettim. Ses kalitesi ve yalıtımı çok güzel. Ama nedense ergonomi olarak beğenmedim.

RGB'si olsun, mikrofonu olsun başarılı. Ama rahat konusunda, bana göre değil. Ayrıca kablosu yine dandikmiş hissiyatı veriyor, V3 Prizm serisindeki gibi düğüm olma potansiyeli var.

Hani ben beğenmedim, ama önerilmes diyemem. Arctis 3'ü 300 TL bandında hep önerdik, alanlar da memnun oldu.

Arctis serisi, selefi olan Siberia serisine göre çok çok başarılı. Ama genel kılasmanda biraz daha iyi olabilirdi.

Egonomi olarak beğenmedin yani
Ben denediğim hiç bir kulaklıkt rahat edememiştim. Biraz huyluyum bu konuda.
Arctis 3 kullanmaya başladığımda ilk defa beni rahat eden kulaklığı buldum dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…