Çok çirkinim

Onlar çirkinsin diye değil, hayat şartları buna yönelttiği için, bu şekilde hareket ediyorlar.

Yani söylemeye çalıştığım şey şu: Babanın seni dövmesi; Çirkin olduğun için değil, alkolik olduğu için.
"Kızlar beni beğenmiyor" kızlar artık, zengin, fakir, yakışıklı, çirkin kimseyi tercih etmiyor, beğenmiyor hocam.

Nerde i*, kopuk, sapık, ayyaş varsa onları tercih ediyor, ha sana bunları söyledim diye gidip bu insanlardan olma!!!

Bir gün illaki çıkar karşına birisi, düzgün kız mı yok?

Yani, yapacağı en fazla kısa cevaplarla seninle konuşmak istemediğini (böyle saçma bir yolla) dile getirir herhalde.
En uç örnek aynen bu olur. Hiçbir kız, hiçbir insan, hiç kimse çok çirkinsin benle konuşma deyip tokadı vurup gitmez be. Ben buraya yazıyorum bak öyle bir kız dünyada yok.

Hiçbir kız benimle konuşmadı, insanlar benimle arkadaş bile olmak istemedi. Okulda ve alkolik babam tarafından her gün keyfine dövüldüm, dalga geçildim. 18 yaşındayım, salonlar kapalı olduğu için evde vücut yapmaya çalışıyorum. Çok bunaldım artık.
Ortamlarda bıraktığın izlenim dış görünüşten kat kat daha iyi bir imaj veriyor dostum öncelikle bunu bilmelisin. Çevre edinmek için ayrı bir çaba göster bu günlerde ve çokça çevre edindikten sonra otur bir arkadaşlarını tart. "Hangisi daha kafa ve daha güvenli bir çevre olur benim için?" gibi soruları kendine sor, daha sonra yavaş yavaş çevre edinirsin. Çevre= kız arkadaş demektir unutma.

60 kilo keyfine dövülen bir asosyal bir eziktim, o zaman konuşamazdım istesem de. Şu an konuşurum ama ortam yok.
Abi benim kendime güvenim var, ama boy 1.60. Yaşıtlarım hem erkek olarak hem de kız olarak en az 1.65. Nasıl konuşacağım kızlarla :D ? Kendime güvenim yerinde, sohbet de ederim ama boy sıkıntı.

Geri
Yukarı