Çok çirkinim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu icimi rahatlatmak icin açtım beni anlayacak dostum yok. Cok çirkinim burnum kemerli yüzüm asimetrik saçlarım kötü hep 2.plan oldum. Kızlar hep bana birilerini ayarlattirdi hep arkadaşları oldum ailem dışında kimse sevmiyor beni. Motive kaynağım kalmadi ne yapabilirim?

Bakımlı ol, saçlarına bak, burnunun kemerli olması ve yüzünün asimetrik olması karizmatik olmana engel değil. Kendi giyiniş tarzını bul o şekilde giyin, yüzüne bakım yap. Kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle ol. Kızlar sizi sevecekse o halde sevsin.

Konuyu icimi rahatlatmak icin açtım beni anlayacak dostum yok. Cok çirkinim burnum kemerli yüzüm asimetrik saçlarım kötü hep 2.plan oldum. Kızlar hep bana birilerini ayarlattirdi hep arkadaşları oldum ailem dışında kimse sevmiyor beni. Motive kaynağım kalmadi ne yapabilirim?

Hocam benim de burnum kemerli, saçınızı saçınızı iyi hale getirin burnunuzu gizleyecektir. Ayrıca insanlar sadece dış görünüşüyle ön plana çıkmak zorunda değil, zekanızla, yaptığınız davranışlarla da ön plana çıkabilirsiniz.

Kendinize güvenin başkalarını örnek almayın ya da o yapıyor diye sizde yapmayın, kendiniz olun kendinize ait bir profil oluşturun.

Karı kız işleri boş işler kanka kafana takılacak bir şey bile değil.
Biri gider diğerleri gelir illaki hayatına birisi girecek merak etme.

Bir insanın fiziki özelliğine bakarak onu yargılamak kitabı aynı şekilde kapağına göre yargılamaktan farksız ayrıca fazlasıyla saçma.
Adam çirkinim diye konu açmış neyini yargılayabiliriz sence? Sosyal'de bu iş böyle olur konulara bakarsan görürsün. Fotoğraf atılır, insanlar dürüstçe yorum yapar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı