Çok güçsüzüm

Gym yaşı mi var iyi misin dostum yav. Bunun dışı 10 kg alırsan 5 kilo da yapabilirsin demir alırsan.

Boş bir insan lafa gerek yok dostum.

Ayda 20 kilo sağlıklı alman imkansız milyoner olsan bile de Avrupa'da bile 100 bin kazanan yok.

Örnek verdim hocam, buranın 100 bini Avrupa'nın 6 bin birimi. Günde 7 bin kalori alıp ayda 20 kilo alırdım da sağlıklı olmazdı haklısınız. Yine de bu ekonomi de zayıfken spor yapmanın çok zor olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

İyi bir hacim koyamazsin ama yapmayana göre iyi fark atarsın 1kilo tavuk göğsü 260 gram protein. Pirinç alsan 1 kilo 11 lira. Onun dışı meyve sebze al mevsimlik o da çok tutmaz. Yaparsın yine fark alırsın yapmayan birine göre ama profesyonel olmak istiyorsanız cidden zor.

İyi bir hacim koyamazsin ama yapmayana göre iyi fark atarsın 1kilo tavuk göğsü 260 gram protein. Pirinç alsan 1 kilo 11 lira. Onun dışı meyve sebze al mevsimlik o da çok tutmaz. Yaparsın yine fark alırsın yapmayan birine göre ama profesyonel olmak istiyorsanız cidden zor.
Haklısınız hocam zaten pirinç ve tavukla besleniyorum ben de şu an.
Bir de diğer sayfalarda 10 kg altı dumbell bir işe yaramaz yazmışsınız. Bazı hareketlere dumbell ile 7.5 ve 12.5 kilo arası değiştiriyorum az mı bu kilo? Curl yaparken falan 10 ile ya da 12.5 ile yapıyorum.

We go to gym. Aç müziği ve spor yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı