Çok Paranız Olsa Yine de AMD İşlemci ve Ekran Kartı Alıp Kullanır mısınız? (Anket)

Çok Paranız Olsa Yine de AMD İşlemci ve Ekran Kartı Alıp Kullanır mısınız?

• Evet

Oy: 20 22,7%
  • Hayır

Oy: 68 77,3%

• Oy verenlerin toplamı
    88
  • Anket kapandı .
"oyunları AMD ekran kartında açamıyorum" bu ne demektir hocam :D

Yapmayın allahınızı severseniz hangi oyun açılmamış AMD'de, işlemci konusunda evet intel
ekran kartında amd. Param olsa da neden aynı segmentteki kartlara nvidiayı tercih ederek 200 300tl fazla vereyim ki. Üstelik aradaki fark bi dişimin kovuğunu dolduramayacak miktarda ise ?

''Aldığıma bin pişman oldum''
Hocam görende kutunun içinden parfüm şişesi cıktı sanacak..

NVIDIA da AMD de 2side firma takım değil ki bunlar neden objektif olmuyorsunuz ? AMD ekran kartında oyunları açamıyorum ne demek ya :D

Samet kaç mesajın var? 3... Sosyal'de biraz vakit harcayınca AMD GPU'lu notebook kullananların yaşadığı sorunları görürsün. Senin geçtiğin yollardan geçeli çok oldu. Binlerce mesaj ha diye oluşmadı.

Bugün Intel + AMD sahipleri Unifl diye bir sürücü kullanma zorunda ise bu AMD'nin sürücü konusunda ne kadar berbat bir firma olduğunun göstergesidir.

Çok doğru söylüyor. Bende aynı sorunu yaşayanlardanım ekran kartı konusunda. İşlemcilerine laf etmem, iyiler. Ama Amd eski ekran kartlarına, sürücü desteği hiç yok. Yeni nesil ekran kartlarını kullanmadım. Şuan kullandığım APU hariç. Ama Nvidia A dan Z ye her ekran kartına, sürücü desteği var.

Ben hurdacıdan laptop aldım 5 TL'ye. Onda GT 8600M GS ekran kartı var. Pes 13 setting açtım ama minimum bile desteklemediğini söyledi. Aygıt yöneticisinden kartı güncelledim oldu. Yani ekran kartında Nvidia.

Evdeki ikinci bilgisayarda mx400 (4000 olabilir tam emin değilim) bi önceki bilgisayar bozulduğu için hurdacıdan aldık. Kardeşim anakartı yanan bilgisayarda minecraft oynuyodu minecraft minimum 128mb ekran kartı istiyodu ama bendeki ekran kartı 64mb olduğu için açmıyodu driver güncelleyince açtı. Sonuç olarak driver konusunda daha başarılı olduğu için AMD işlemci Nvidia ekran kartı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı