Çok zayıf olmak

O kadar zayıfım ki, boy 1.70 kilo 63. belim çok ince, ne giysem üzerimde incecik duruyor. Yüzümde de artık renk kalmamış, 10 senedir zayıfım. Kilo alamıyorum metabolizmam iyi çalışıyor. Bir hastalığım da yok çok şükür. Hatta merak ettim kurt olabilir diye, onun da testi temiz çıktı. Benim sorunum nedir? Mille kilolu yemek yemese bile hala kilolu ben 1 gün yemesem kendimi zayıflamış gibi hissediyorum.
Zayıf değilsiniz hocam. Boyum 178cm, kilom 48kg. Bence çok zayıf değilsiniz.

Öyle basit olmuyor genelde. Genetik oluyor bu tür durumlar. Ben de zayıf bir insanım ama ayıptır söylemesi daha bugün kahvaltıda 1 tam ekmek yedim. Yaklaşık 4 yıldır aynı kilodayım ne kadar yesem de kilo alamıyorum.
@Olny aynı kilodayız ama sizden daha uzunum. Eğer hâlâ inanmıyorsanız normal olduğunuza psikoloğa görünmeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Ben de incecik biriydim ama 5 yıldır göbeğimden kurtulmak istiyorum.

Öyle basit olmuyor genelde. Genetik oluyor bu tür durumlar. Ben de zayıf bir insanım ama ayıptır söylemesi daha bugün kahvaltıda 1 tam ekmek yedim. Yaklaşık 4 yıldır aynı kilodayım ne kadar yesem de kilo alamıyorum.
@Olny aynı kilodayız ama sizden daha uzunum. Eğer hâlâ inanmıyorsanız normal olduğunuza psikoloğa görünmeniz sizin için en iyisi olacaktır.
Sen benle 1 ay kalsan obez olursun. :D

Geri
Yukarı