Çok zayıf olmak

O kadar zayıfım ki, boy 1.70 kilo 63. belim çok ince, ne giysem üzerimde incecik duruyor. Yüzümde de artık renk kalmamış, 10 senedir zayıfım. Kilo alamıyorum metabolizmam iyi çalışıyor. Bir hastalığım da yok çok şükür. Hatta merak ettim kurt olabilir diye, onun da testi temiz çıktı. Benim sorunum nedir? Mille kilolu yemek yemese bile hala kilolu ben 1 gün yemesem kendimi zayıflamış gibi hissediyorum.
Boy 1.86 kilo 63. Metabolizmam çok hızlı çalıştığı için zayıfım galiba yemediğim yemek yok. Vücudum çok terliyor sınava havluyla giriyorum kağıt ıslanmasın diye :/.

O kadar zayıfım ki, boy 1.70 kilo 63. belim çok ince, ne giysem üzerimde incecik duruyor. Yüzümde de artık renk kalmamış, 10 senedir zayıfım. Kilo alamıyorum metabolizmam iyi çalışıyor. Bir hastalığım da yok çok şükür. Hatta merak ettim kurt olabilir diye, onun da testi temiz çıktı. Benim sorunum nedir? Mille kilolu yemek yemese bile hala kilolu ben 1 gün yemesem kendimi zayıflamış gibi hissediyorum.
Vücut kitle indeksin 21.8 kg/m2. 18,49 kg/m2'nin altına düştüğü zaman zayıf kategorisine girersiniz. Şuan ideal bir kilodasınız.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-02 003414.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-02 003414.png
    27,2 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı