Corsair HS70 Wireless vs Void PRO Wireless

ismail42060

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? Eski kulaklıgım Cloud 2 firmanın yaptığı sahtekarlıkdan dolayı değiştireceğim. Oyun için kullanacağım müzik için değil. Fiyatları arasında 100 TL fark var. Hangisi iyi ise onu alacağım. Farklı kulaklık önerecek olursanız HyperX almam asla SteelSeries de çok dandik geldi. Arctis 5 falan inceledim mağazada çok kalitesizdi. Logitech de aynı şekilde. Kalitesiz geldi önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam HyperX kullanmam diyor sen yine de HyperX öneriyorsun. Bana kalırsa iki kulaklık arasından, ev kullanımı için void pro, dışarıda falan kullanmak için hs70.
Neredeyse herkes Cloud Flight önermiş ona rağmen bende biliyorum ancak fiyat performans anlamında bence o seçilebilir en azından bir şans verip güzel kulaklık alınmış olur.
Onun dışında fazla kablosuz kulaklık alternatifi yok. Ek olarak Razer Nari olabilir.

Neredeyse herkes Cloud Flight önermiş ona rağmen bende biliyorum ancak fiyat performans anlamında bence o seçilebilir en azından bir şans verip güzel kulaklık alınmış olur.
Onun dışında fazla kablosuz kulaklık alternatifi yok. Ek olarak Razer Nari olabilir.
Corsair i çoğu kişi öneriyor ama.

Corsair i çoğu kişi öneriyor ama.
Ben şahsi fikrimi belirttim evet kullananı çok marka gayet iyi fakat kulaklık kısmında kullanmasam da ikisini incelemelere göre Alpha'nın oldukça beğenildiğini gördüm ve fikrimi belirttim. Ha diğer ikisi kablosuz açısından alınır çünkü gerçekten fiyatları oldukça uygun.

Elimdeki kulaklıklığı şuan sattım amazondan almayacağım başkasından alacağım sıfır Hs70 500 TL Void Pro Wireless 575 TL amazonda 150-350 TL daha yüksek 600 TL den daha fazla vermek istemiyorum önereceğiniz başka kulaklık var mı anakartım Msi Z170a M5 ses kartı iyi oyun için kullanacağım müzik için değil.

Elimdeki kulaklıklığı şuan sattım amazondan almayacağım başkasından alacağım sıfır Hs70 500 TL Void Pro Wireless 575 TL amazonda 150-350 TL daha yüksek 600 TL den daha fazla vermek istemiyorum önereceğiniz başka kulaklık var mı anakartım Msi Z170a M5 ses kartı iyi oyun için kullanacağım müzik için değil.
Dostum en son hangi kulaklıkta karar kıldın yorumların nedir?

Merhabalar konuyu hortlatıyorum fakat HS70 ile deneyimleriniz nasıl 2 yıl geçmiş üzerinden. Nasıl durumda kulaklık şu anda.
Kulaklık fena değil günceler modeller hakkında bilgim yok daha güzel modeller çıkmış olabilir. Uzun saatler kullanıyorsan garantisi bittikten sonra her yıl yada iki yılda bir kulaklık süngerlerini değiştirmen gerekebilir yapısı bozuluyor bu olay hepsinde olmuyor biraz şans ve kullanıma bağlı hiç değiştirmene bile gerek kalmaya bilir, 2-3 ay sonra kafa ayar kısmı çabucak gevşiyor biz iki farklı kişi kullanıdıgımız içinde benimkisi erken gevşiyor olabilir, pil gayet iyi günü çıkartıyor uzum kullanımda bitse bile kısa süre kullanırken şarja taksan yetiyor, şimdiye kadar garantiden bir kez değişti garantisi bitti ama rma yı garanti bitmeden önce açtığım için tekrar gönderecem tekrar değiştirecekler büyük ihtimal türkiyeden alsan bile yurt dışına gönderirsin garantisi baya iyi ama fiyat 900 olmuş değer mi çok emin değilim ama diger kulaklık fiyatlarıda uçuk arasında kaldığın modeller olursa yaz bilgim dahlinde tavsiye veririm

Corsair Void Elite Wireless RGB ile bu model arasında kaldım ama HS70'in ses performansı ve kulağı tutma sevviyesi daha iyi dendiği için İtopya'dan onu sipariş ettim. Daha sipariş kargolanmadı. Eğer Void daha iyi bunu alma derseniz değiştirebilirim. @ismail42060. Ve garantiye ne için yolladınız acaba padler için mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı