Corsair VOID PRO RGB Kulaklık Dip Ses Sorunu

arkadaşlar sorun tamamen driver kaynaklıdır driverı kurun ama software yada firmwareyi güncellemeyin keza güncellerseniz bu alttan gelen dip ses olacaktır aygıt yöneticisinden kulaklıgı kaldırın arkadan dongleyi birkez çıkartıp takın otomatik algılıyor öyle kalsın sizde driverdan(icue programından) diğer aydınlatma yada modlarınızı yaparsınız not bende aygıt yöneticisinden corsair void wireless gaming DONGLE olarak gözüküyor sizdede böylemi yazarsanız sevinirim :) alalı 1 hafta oldu anca çözebildim deneyip görebilirsiniz.

arkadaşlar sorun tamamen driver kaynaklıdır driverı kurun ama software yada firmwareyi güncellemeyin keza güncellerseniz bu alttan gelen dip ses olacaktır aygıt yöneticisinden kulaklıgı kaldırın arkadan dongleyi birkez çıkartıp takın otomatik algılıyor öyle kalsın sizde driverdan(icue programından) diğer aydınlatma yada modlarınızı yaparsınız not bende aygıt yöneticisinden corsair void wireless gaming DONGLE olarak gözüküyor sizdede böylemi yazarsanız sevinirim :) alalı 1 hafta oldu anca çözebildim deneyip görebilirsiniz.

Aygıt yöneticisinden bahsettiğiniz "corsair void wireless gaming DONGLE" kısmını silersek ICUE programını kullanmaya devam edebiliyor muyuz? Eğer edemiyorsak şarj yüzdesini ve RGB renk ayarlarını yapamayacağımız için bu pek mantıklı değil.

Benle iletişime geçebilirmisiniz

Ben de Corsair Void RGB Elite 7.1 USB kulaklığını kullanıyorum ve aynı sorun bende de var ve bir süreden sonra çok rahatsız edici oluyor. Ürünü İtopya'dan aldım. İtopya kutu açıldıktan sonra iade almıyormuş. Onu öğrendim. Çözen olursa lütfen cevap yazabilir mi?

Ben de Corsair Void RGB Elite 7.1 USB kulaklığını kullanıyorum ve aynı sorun bende de var ve bir süreden sonra çok rahatsız edici oluyor. Ürünü İtopya'dan aldım. İtopya kutu açıldıktan sonra iade almıyormuş. Onu öğrendim. Çözen olursa lütfen cevap yazabilir mi?
Böyle bir kanun bulunmuyor. Ürünü internet üzerinden satın aldıysanız koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Şu şekilde saçma sapan kendince kanun çıkartan firmalardan kesinlikle alışveriş yapmanızı önermiyorum.

Online olarak Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapın. Bu süreçte hem ürünü kullanmaya devam edebilir, olumlu sonuç %100 çıkacağı için sonuçlandıktan sonra ücret iadesi alırsınız.

Böyle bir kanun bulunmuyor. Ürünü internet üzerinden satın aldıysanız koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Şu şekilde saçma sapan kendince kanun çıkartan firmalardan kesinlikle alışveriş yapmanızı önermiyorum.

Online olarak Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapın. Bu süreçte hem ürünü kullanmaya devam edebilir, olumlu sonuç %100 çıkacağı için sonuçlandıktan sonra ücret iadesi alırsınız.

Biraz araştırdım ve benim gibi bir sorunla karşılaşanların iade etmekte başarılı olamadığını, tüketici hakem heyetinin firmanın lehine karar verdiklerini ve sitelerin iade almak zorunda olmadıklarını öğrendim ne yapacağımı bilmiyorum şu an.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-26_172803.png
    resim_2020-12-26_172803.png
    1,1 KB · Görüntüleme: 87
İnternet üzerinden yazılan her yazıya itimat etmeyin. Ürünü hiç bir yere göndermeden E-devlet üzerinden THH online başvuru yapın. Ürünü yeni aldığınızı ürünü beğenmediğinizi ve iade etmek istediğinizi ancak firmanın ürünü kabul etmediğini belirtin.

İnternet Üzerinden Yapılan Tüketici İşlemlerinde Yasal Haklar

"Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Ön bilgilendirme yükümlülüğü yerine getirilmezse cayma hakkı süresi 1 yıla çıkmaktadır."

Geri
Yukarı